1.70 boy 50 Kilo Yaş 24 ve Fitness a başladım sizce faydasını görürmüyüm?

Judo yaptım geçmişte şimdi boks yapıyorum ve vücut geliştirmeye başlayacağım sizce ne kadar süre sonra faydasını görürüm? bide yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya yapmayın canımlar allah aşkına ya. 40 tane baklavalarla adonislerle dolaşmayın ortalıkta. Nefret ediyorum kaslı erkeklerdeeennn :D 30 sene sonra hepinizin sonu göbekli bir erkek uğraşma yaa bak yemene keyfine :D

0|0
    0|0
    • Oyle deme hevesini kirma arkadasin...

• Sude tamam haklisin. ama karsinda gobekli gogusleri sarkmis yandan yaglar fiskiran bir erkekmo istersin

• Yani nasıl diyim. Az biraz göbeği olsun yani. Bol bol yağları olmasada.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Fitness ta yağ yakarsın, senin yolun body building. 1 sene içinde kendini tanıyamazsın, eğer aksatmaz ve güzelce programına uyup, hareketleri dogru yapmak kaydıyla limitlerini zorlarsan.

0|0
    0|0
    • Çelimsiz halim beni kahrediyo resmen dolmuşta adam beni lise öğrencisi sanıyo düşün artık ! amacım bedenimi kalınlaştırmak inşAllah dediğin gibi olur kendimi tanıyamam

• Dediğimi yap, iyi beslen, ekmeksiz yağsız ete yüklenmen lazım, sadece haftanın bir günü karbonhidrata yüklen. Ağır çalış, ama hareketin şeklini nizamını bozmadan. O zaman omuzlar göğüsler kanatlar kollar şişecek. Sakın ha aman ben bacak yapmıyım deme, hepsini çalıştırman lazım ki bence bacak çalışınca acayip oluyor :)

• İnşAllah dostum

• En erken 6 ay saglam bir bulk donemine gir

0|0
    0|0
    • Ne gibi değişikler olur kollar ince bende kalınlaşırmı örneğin?

• Biraz zor

0|0
    0|0
  • 20 kilo eksiğin var 50 kiloyla fitness çalışma önce kilo al

0|0
    0|0
    • pardon vücut geliştirme işte benim yapcağım

• Tamam girme işte 170 boyla yapsan ne yapmasan ne 50 kilosun birde senin kilo alman lazım cocuk gibi durursun.

Yükleniyor...