Kapat

Tüketici hakem heyetine şikayetimi nasıl bildirebilirim?

arkadaşlar kvk ile sorun yaşadım telefonumu yapmıyolar garantili olduğu halde garanti dışı deyip postaladılar anakartında arıza varmış bunuda kendileri yapamazmış.. tüketici hakları kurumuna nasıl şikayet edebilirim neler yapmalıyım ücret felan alıyorlarmı bilgisi olan mümkünse yazabilirmi lütfen?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• internetten bulunduğun şehirdeki hakem heyetinin numarasını bul irtibata geç. onlar sana öncelikle yapman gerekenleri söyleyecekler. eğer sorun hallolmassa seni çağırırlar yardımcı olurlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Bagli bulundugun belediyenin bunyesindeki hakem heyetine.git. dilekce ver. onlar mahkemeye gitmeden once kvk ile yazisirlar. Durumuna gore mahkemeye sevk ederler. Dilekce verirken herhangu bir ucret talep etmiyorlar.

0|0
    0|0
  • "sikayetvar" isimli siteden halledebilirsin benim de turkcell ile ilgili bir sorunum olmuştu oradan direk hallediverdim.

0|0
    0|0
  • İhtilaf konusu mal bedeli 1.161,67 TL'nin üzerinde ise direkt olarak tüketici mahkemesine başvurmanı tavsiye ederim ( Hakem heyetine değil) . Daha ayrıntılı bilgi istersen özelden yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • e devlet şifren varsa online olarak başvurabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • e-devlet şifren varsa e-devlet üzerinden tüketici.gov.tr sitesinden şikayet edebiliyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...