Bir kadını kadın gibi hissettirmenin yolları nelerdir?

bir kadını kadın gibi hissettirmenin yolları nelerdir?

0|0
1|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• eline bir salkım üzüm ver hatunun, üstüne kuş tuyü yastık, geç sende arkadaşım yelpaze yap hatuna... budur istediği kadının. taktik yapmayın lütven

1|0
    0|0
  • Kadınlar,ilgiye ve şefkate ihtiyaç duyarlar.Tıpkı bir bebek gibi.O yüzden bence,kadın gibi hissetmeleri için onların hep yanında olduğumuzu hissettirmeli,incitmeden,sevgiyle,şefkatle yaklaşmalıyız.

Eğer seks açısından soruyorsan da,yatakta önce onların mutluluğunu düşünmemiz gerektiğine inanıyorum.Benim kadınımın zevk alması beni daha çok tahrik eder.Onu mutlu edebilmek,kadınlığını kendine hissettirmek için elimden geleni yaparım.

Kadınları çok seviyorum ya :)

İyi ki varsınız...

0|1
    0|0
  • Çiçek al konuşurken elini tut gözünün içine bak. Hiç bir kadın bunlara dayanamaz

0|0
    0|0
  • türlü türlü yolları olan tutum ve davranışlar bütünüdür. ancak bu tabir genellikle erkek adamda cinsel çağrışımlara sebep olur. türkiye'de bir kadına kadın olduğunu hissettirmek ile onu şöyle evire çevire... neyse yani demem o ki türkçe'de sadece cinsel göndermeleriyle algılanan bir laftır.

bunun romantizm, kadın dürtülerinin tatmini, merhamet, kol kanat germe gibi yan dalları da varken, sadece cinsel yönden tatmin olmayı almak... aslında ben de öyle düşünüyorum sanki. filmler falan bizi böyle yapıyor.kadın kadın olduğunu o yaşına kadar hissetmediyse ve hala yaralı bir kuş gibi mırıldanıyorsa koy verin gitsin. kralı gelse o kadın kendini kadın gibi hissetmez!

-mahmut, bana kadın olduğumu hissettirmeni istiyorum.

+tamam. çöz pantolonunu

-çözdüm

+elini donunun içine sok

-soktum

+taşşak var mı?

- yok

+tamam işte, kadınsın o zaman.

-hayvansın mahmut.

hadi eyvallah :)

0|0
    0|0
  • onu cesitli cumlelerle motive etmektir.

-sen kadınsın, bıyıklı olmana gerek yok gibi.

2|0
    0|0
  • kadın bır gul gıbıdır koklamasını ve bakmasını bılırsen sana guzel kokular sacar tomurcuklanır ve elınde buyur ama bakmasını ruhunu oksamasını bılmıyorsan gulun dıkenı gıbıdır tıpkı dıkenı canını acıtır..

2|0
    0|0
  • bir kadina kadin oldugu icin deger verilmelidir. onu yucelteceksin, ummadigi anda suprizler yapicaksin. hediyeler zaten olmazsa olmazlarimiz. gurur duydugunu, sevdigini, deger verdigini , vazgecilmezin oldugunu hissettireceksin ki hayatin seninle guzel ve sana ozel oldugunu anlayabilecek..

ozel gunler unutulmamalidir ve normal gunde de hediyeler yemek romantizm olmalidir. ruh yasar o zaman.

0|0
    0|0
  • Söylediği şey ne olursa olsun, sanki dünyada çığır açacak bir konu dinliyormuşçasına can kulağıyla dinleyip heyecandan yerinde duramıyormuş gibi yapıp, cümlelerle de onu desteklemek ;))))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Çok harikasın,çok güzelsin,çok çok iyisin amanın pek tatlısın.

0|1
    0|0
  • Kadınına göre değişir.

1|0
    0|0
  • ruhuna dokunmak sanırım

1|0
    0|0
  • canım cıcım demek yetiyor

0|0
    0|0
  • onu özel yapan şeyi ona söylemek

0|0
    0|0
  • seks yapmaktır.

0|0
    1|1
  • elinin tersiyle bitane oturtmak :) ömür boyu unutamaz artık kadın olduğunu.

0|0
    1|1
  • poposunu oksamak

0|0
    2|0
  • ona iyi davranılması yeter

0|0
    0|0
  • hiç ilgilenmediğim yollardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0