İlişkinin adını bir türlü koyamıyoruz

Kendisiyle 2 yıldır tanışıyoruz fakat hiç bir samimiyetimiz yoktu fırsat vermiyordum kendisine şimdi 7 aydır sürekli görüşüyoruz. Bu süre zarfında kendisi açık olarak sevgili olmak istediğini söyledi. Bense ona ikimizinde baskın karakterler olduğumuzu anlaşamayacağımızı savunup durdum. Kendiside evet biz sevgili olamayız senden sevgili olmaz soğuksun zaten cevabını verdi bana fakat bundan sonra gene değişen birşey olmadı biz ne arkadaş ne sevgili olabildik. Soğuk olduğumu düşünüyor çünkü sarılmasına öpmesine asla izin vermiyorum. O ise tensel temas istiyor. Ondan ne kopabiliyorum ne yaklaşabiliyorum. Ne onunla ne onsuz oldu durum çok bunaldım. Ne yapmaya çalıştığını bir türlü anlayamıyorum.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tensel temas isteyen birinden sadece cinsel arkadaşlık dışında hiç bir şey olmaz, dokunmak öpmek derken birde bakmışsın önüne geçemediğiniz şeyler olmaya başlamış.. Bunun sonu hiç iyi değil açıkcası..

1|0
    0|1
    • çok teşekkür ederim sonunda beni anlayan biri çıktı işte benimde korkum o aslında onu istiyorum ama yaklaşımından dolayı kendimi çekiyorum dolayısı ile ilişki diye birşey olmuyor :(

• kendin istiyorsan diyeceğim bir şey yok, ama istemediğin sonuçlar olmasını engellemek istiyorsan şayet o kişiden uzak dur..

Erkekler Ne Diyor 12

• Elbette karşılıklı duygular olgunlaşınca seks de olur... Lakin bir taraf istemeyince tek taraflı sarılmaya, öpmeye çalışmak, sadece cinsel arzularını tatmin etme girişimleri insanları birbirinden soğutuyor...

Sen adama güvenmek, aşık olmak isterken, o ise bir an önce yatağa girme telaşında...

Sanırım ayrılmanız en mantıklısı...

1|0
    0|0
    • zaten ortada adı konmuş birşey yokki:) teşekkür ederim

• Onu dedim ben de zaten... Sen isim koymak için güvenmek istiyorsun, o ise niyetini belli ediyor...

• evet ne yazıkki

• cinsellik kesinlikle çok önemli bir ihtiyaç ama bence evleniceğn insanla yaşanmalı ki değeri olsun herkesten ne farkın kalıyor diğer türlü

1|0
    0|0
    • evet bende aynı şekilde düşünüyorum ama aynı şekilde düşünen bir erkek sadece sözlerde buluyorum davranışlara gelince herkes aynı

• hayatımda hiç cinsellik yasamadım lafta değl özde ama herkeste olduğu gbi durtuler olur ama bunu birşekilde kontrol edebilmek önemli bir hata yapmamak adına

• Seni keklemek seks yapıp başından savmak. Adını da alışkanlık koy.

0|0
    0|1
  • amacsiz bir iliski

1|0
    0|0
  • Düşün taşın senin için en doğrusunu bulmaya çalış.Biz burdan senin kişiliğini bilmeden yorum veya bunu bunu yap dersek saçmalamış oluruz

0|0
    0|0
  • Yeni başlangıçlar yap, yeni insanlara aşık ol mesela... Unut bunu.

0|0
    0|0
    • neden

• İkinizin aşk anlayışı da çok farklı... Biriniz sınırsız yaşamaktan yana, biriniz engel ve barikatlarla.

• engel ve barikattan kastın ney engellerden hiç hoşlanmam ben

• bu çocukla daha fazla takılıp umut verme yazıktır.

0|0
    0|0
    • umut falan vermiyorum ben ona çocuk değil ayrıca kocaman adam niyetini açıkca söylese bana sorun kalmayacak ilk yalnız kaldığımız ortamda sarılıp öpmeye kalktı sonuçta sabırlı davranabilirdi değil mi

• teşekkür ederim cevabın için

• rica ederim

• böyle devam edin sorun yok

0|0
    0|0
  • adam sabırlıymış

0|0
    0|0
    • neden sabırlıymış peki ya benim sabrım? Adı konmamış bir ilişkide tensel temas ne kadar doğru

• ama bak şöyle bir fark var 1.5 yıl benimle iletişim kurmak için uğraştı 7 aydır buluşmak için uğraşıyor ikinci buluşmada böyle bir davranış sergiledi

• yüzyüze hiç konuşmadınız mı daha önce

• aşk var artık isim şart bence

0|0
    1|0
  • bu meselenin çözümü henüz yapım aşamasında.. bulan varsa merakla bekliyoruz, ilişki adını koyamama hastalığı..

0|0
    1|0
  • hmm ilişkinizin adı cabbar olabilir.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• insan sevdigi asik oldugu insana tabi ki dokunmak ister bunda bi anormallik yok bence, karislikli ask ve guven olduktan sonra neden dokunmaktan korkuyoruz ki. ancak karsindakini iyi tanimak gerek gercekten seninle mi yoksa sadece bedeninle mi ilgileniyor bunu anlamak gerek

1|0
    0|0
    • evet tabiki dokunmak isterde sorun ney biliyormusun bedenimi mi istiyor beni mi onu anlayamamak. Buluşmak için yalvaran bir insan iken yarın buluşurmuyuz sorusuna uslu durursan cevabı aldıktan sonra kesinlikle diyen bir insan sence niye istiyor olabilir? İşte bu davranışları beni sadece bedenen istediğini gösteriyor bana ama lanet olsun ki ondan müthiş hoşlanıyorum ve kendimle mücadele ediyorum uzak durmak için. Bilmiyorum ne kadar dayanabileceğim

• ekleyemiyorum kısıtlamışsın:((

• takibe alan kişi benim arkadaşlık isteği gönderirsen sevinirim mesajda atamıyorum

• Bence tek senınlede konuşmuyo bu cocuk dıkkatlı ol.

0|0
    0|0
  • kötü emellere alet olmaz

0|0
    0|0
  • bırak gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...