Erkekler, kadınlar...Kaçıncı sıradasın biliyor musun?

"erkekler kadınlarının ilk erkeği ; kadınlar erkeklerinin son kadını olmak ister"

sen kaçıncı sırada olduğunu hiç düşündün mü ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Böyle kaygılarım yok bu yüzdende hiç düşünmedim. Hayatı sürekli endişe içinde sürekli birşey olmak hevesiyle yaşamayı doğru bulmuyorum. Ki zaman geçipte insanın karakteri oturmaya olgunlaşmaya başladığı zaman bunların sadece hava civa geyikler olduğunu anlıyor insan. İnsan gerçek bişeyler yaşamak istiyor ilk veya son olma endişesi duymadan.

0|0
    0|0
    • evlendiğin kişinin son kadını olmak farketmez diyosun yani

sorum bunu da kapsıyor

• Boşanmayacagın ne malum :))

• ayrıca son cümleme dikkat çekmek istiyorum" gerçek bir şeyler yaşamaya başladıgıda ilk ve son kaygısı duymassn" hatta bunları düşünmessiniz bile

Kızlar Ne Diyor 6

• bulunduğum yer önemli ne önüme ne arkama bakarım nerde mutlu huzurluysam ,huzur veriyor mutlu oluyorsam ordayım...kurcalamam hayatımdaki insanı yanımda ise yada yanında isem bu ikimiz içinde bi başlangıçtır..hee ömürlüktür günlüktür kısmet der geçerim..

0|0
    0|0
  • bırının 2.sevgılısıydım dıgerının 5. ama eger normal sevgılı olmayı saymazsak herhalde 52. fılanımdır

0|0
    0|0
  • son kadınıyım..

0|0
    0|0
  • Kaçıncı sırada olmak mühim deyil erkekde neler bırakdın bu önemli bence 1. çok oldum sonuncu da olmamı çok istediler ama.. Tek taraflı istemekle olmuyor..

0|0
    0|0
  • Sonuncu sıradayım :)

0|0
    0|0
  • 1.sıradayım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onun için 1nci sıradayım.

Ama o benim için son.

0|0
    0|0
  • ilk çıktığım kişinin ilkiydim ve ilkimdi doğal olarak.

arada çıktıklarımı sormadım bile sıramı :)

Son çıktığım kızın 4. sevgilisiydim son olmamı istedi ama tek taraflı olmuyor

0|0
    0|0
  • veli efendi hipodromunda at mı koşturuyoruz:o)

0|0
    0|0
  • kadın bunu düşünürse çok işi olur haberleri olsun:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...