Karısının soyadını alan erkeklerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Kızlar siz ister miydiniz böyle bir koca?

Hukuki olarak bu mümkündür arkadaşlar yani erkek olarak eşiniz olan kadının soyadını alabilirsiniz.Örneğin Tansu ÇİLLER'in eşi Özer UÇURAN ÇİLLER beyefendinin kendi soyadı (tabiri caizse erkeklik soyadı) Uçuran'dırYani kkarısına kendi saoyismini vermemiş hatta karısının soyismini almıştır.Peki karısının soyismini taşımak isteyen bir erkek hakkında ne düşünüyorsunuz? Kızlar eşinizin sizin soyadınızı taşımasını istermiydiniz? Yada eşiniz bunu istese ne yaparsınız? Şahsen evleneceğim kız Sabancı yada Koç soyadını taşımıyorsa hiçbir kuvvet bana onun soyadını kullandırttıramaz.Sabancı Koç falansa düşünürüz :D

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkek almak istiyorsa alsın soyadımı. Bayan olarak da bu konuda takıntılı değilimdir illa kendi soyadımı kullanacağım diye. Devletin işler daha kolay yürüsün diye verdiği bir kağıt parçasında yazanları kişilik meselesi haline getirmem. Orada yazanların hiçbirini kendimiz seçmiyoruz sonuçta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sacma bence. Ben esimin soyadini almak isterdim

0|0
    0|0
  • yok istemem

0|0
    0|0
  • hayır tabi

0|0
    0|0
  • benim düşüncem kadında erkekte kendi soyadını taşımalı, ikiside eşit bir şekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• herşeyi bi kenera bırakın "top, yumuşak, kıllı" gibi soy adları da var benim bi arkadaşımın soy adı oral bide bu ablaları abileri düşünün?

0|0
    0|0
  • kusura bakmasın kralı gelse tanımam sende oyle yap sen erkeksin sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...