Farklı bir numara aradığında açar mısınız ?

ya da nette tanımadığınız bir eklediğinde kabul eder misiniz ?

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Burada kimseyi tanımıyorum ona bakarsan, ama arkadaşlık isteği geldiğinde önce kabul ediyorum soru cevaplarına bakıyorum, adam belden aşağı çalışıyorsa geri siliyorum, iyi niyetliyse takip etmesine izin veriyorum. Ama bu kadar yani... Buradan konuştuğum bir kişi olmuştu ama reele dönüştürmedim, biter yani internet arkadaşlığı benim için önemsizdir ciddiye almam, sadece soru cevap kısmında ciddiye alırım, ya da önemli bir mevzu konuşulur, ciddiye alırım ama yok tanışalım, görüşelim falan filan bunları ciddiye almıyorum...

Bunun dışında tanımadığım numaraları da açabilirim belki önemli birisi arıyordur, önemli bir mevzudur, insanlar bana ulaşamayacaksa bu telefon ne diye var? Ama sapıklık için arayanlar başka o kişinin sapık oldup olmadığını anlamanın yolu da yine konuşmaktan geçer, onların da numarasını aklımda tutarım bir dahakine açmam sonra daha da aramazlar zaten. Umursanmadığını hissettiklerinde vazgeçiyorlar zaten, bir de çorap değiştirir gibi hat mı değiştirecem parazitler yüzünden...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Açarım. Çünkü telefon beklediğim yerler var

0|0
    0|0
  • Açarım. Burdan ekleyenlerin de birkaç soru ve cevabına bakarım. Salağın, abazanın teki değilse eklerim.

0|0
    0|0
  • Tanımadığımı niye ekleyeyim ya da numarayı açayıp umrumda olmaz arayacak olan mesaj atar bu benim diye sonra açarım arkadaş eklemeye gelince tanımadığım bir kız eklerse kabul etmem illa ya aynı okul ya da 3-4 ortak arki olcak o zaman belki yoksa güzelliği filan önemli değil bütün kızlar aynı şey sonuçta :)

0|0
    0|0
  • farklı numaraları genelde eklemem lakin biri eklemişse nickinden cinsiyetini belirlemeye çalışır ona göre kabul ederim..

0|0
    0|0
  • neredeyse herzaman acarim

0|0
    0|0
  • Erkekler olarak sorun olmaz=)

sazan gibide kimsiniz tanıyamadım mesaj ı atarız =)

0|0
    0|0
  • Açarım..

Telefon a.k. bu ya..

0|0
    0|0
  • Açmam.

1|0
    0|0
  • açarım ederim

0|0
    0|0
  • bazen açarım. çoğunlukla açmam. bazen kabul ederim. bazen etmem

0|0
    0|0
  • eklerim nolmuş beni yyemez ya

0|0
    0|0
  • genelde kabul edrim kim olduğunuj merak ederm..

0|0
    0|0
  • bir ilişkim olmadığı için yaparım hepsini

0|0
    0|0
  • açarımda eklerimde sorun yok

0|0
    0|0
  • Farklı bir numara ararsa açarım işim gereği

0|0
    0|0
  • Açarım, ederim. Belki tanıdıktır.

0|0
    0|0
  • 118'de çalışırken, arama boyunca ilk önce numarayı sorgulatıyorum eğer isim tanıdıksa yada kızsa açardım :)

0|0
    0|0
  • Tanımadığım numara tedirginlik verir bazen ama açmam diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • farklı bir numara aradığında kesinlikle açmam ve tedirgin olurum acaba kızların eline numaram geçti mi diye.. ve bu yüzden de sürekli numara değiştiriyorum..

0|0
    0|0
    • ahh yazık sana bırakmıyorlar galiba kızlar:D

• evet biraz ters bir durum ama bende böyleyim :) öyle her kızla muhabbet kuramam yani..

Kızlar Ne Diyor 11

• farklı numarayı açarım ama öyle tanımadığım biri eklerse kabul etmem hatta engellerim.. hiç çekemem.. hayatımda sanaldan gelecek yeni insana ihtiyacım yok .. normal çevrede yeterince kendiliğinden artıyor zaten hayatıma girenler..

0|0
    0|0
  • Bazen altında ne var, ne renk sorularıyla karşılaşır mıyım acaba diyerek açıyorum.Böylece hayatıma aksiyon,ihtiras, erotizm girmiş oluyor.

0|0
    0|0
  • açarım

0|0
    0|0
  • Farklı numaralardan gelen aramalar olduğunda açıyorum.

0|0
    0|0
  • evet.öyle triplerim yoktur.

1|0
    0|0
  • Hayır, nadiren.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • evet ve evet.

0|0
    0|1
  • açmayanlara kıl olurum

0|0
    0|0
  • açarım ne var

0|0
    0|0
  • farklı numarayı açmakla tanımadığın birine fotoğraflarını falan ifşa etmek aynı şey değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...