Sizi istemeyen birinin peşinden koşar mısınız ?

Sizi istemeyen birinin peşinden koşar mısınız yada acılara dayanıp hayatınıza devam mı edersiniz ?

Güncellemeler:
Söylemeyi unutmusum sizi istemeyen kişi eski sevgiliniz..

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• nayn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 1|1
    0|1
  • Beni istemeyen kim olursa olsun isterse ailem olsun,istemiyorum demesi yeterli çekilirim.

0|0
    0|1
  • eger seni istemedigi için bittiyse yani hoslanmadigi asik olmadigi için , o zaman kosma derim bitmistir o ama eger bi suç islediysen bi kabahatin olduysa o zaman kendini affetirmeye bak baktin olmuyo kaderine razi ol

0|0
    0|0
  • koşmam

0|0
    0|1
  • Beni istemeyeni ben hiç istemem.Hele eski sevgilimse zaten hiç peşinde koşmam ki.

0|1
    0|0
  • hayır koşmam

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Koşarım çünkü;

Beni şuan istemeyebilir ama başka zaman fikri değişebilir ve kendimi sevdirmeye çalışırım ne yapar ne ederim o kıza kendimi sevdiririm.

0|1
    0|0
  • 18 yaşından sonra ergen gibi çıkma teklif etmek olmuyor tabiki. eğer bu şekilde reddettiyse gayet normal. acı çekilecek bir durum yok ortada. biraz peşinden koşup kendini tanıtırsan, ortak arkadaslar vasıtasıyla yakınlaşabilirsen pekala seni isteyebilir.

0|0
    0|0
  • bn koşuyorum haı 3 4 aydır hala koşuyorum :) seviyorum eski sevglm evlenme teklif eddm kabul edmedi. :) blmyrum daha ne kadar dayanırım .

0|1
    0|0
  • denerim baktım olmuyor çekilirim

0|0
    0|0
  • eski sevgiliyse ortada bitip tükenen sevgi ve aşk var. kesinlikle koşmam.

0|0
    0|1
  • Bugune kadar koşmadım bu saatten sonra ne olur bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • koşarım fakat

onun sevgilisi yoksa!

0|0
    0|0
  • bakmam bile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...