Kapat

Spor salonunda bu görüntüyle karşılaştınız mı veya karşılaşsanız ne yapardınız?

Spor salonunda fazla terlendiği için bu tarz bir iç çamaşır kullanımı ne kadar uygun merak ediyorum... Ben bu manzara karşısında o adamla arkadaş olmaya çalışırdım sanırım :) Bu görüntü yabancıların rahatlığıyla çekilmiştir sanırım, bizim buralarda buna rastlamak imkansıza yakındır :)

Spor salonunda bu görüntüyle karşılaştınız mı veya karşılaşsanız ne yapardınız?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Adamın ayaklarındakiler sketchers sanırım. Baya rahat oluyorlar. Konuyla bir alakası yok biliyorum. :)

1|0
    0|0
  • o araya kaçınca huylanmıyon mu reiz ya? diye sorardım.

0|0
    0|0
    • :) Kullanmadan önce bende tereddüt ediyordum ama kullanmaya başladıktan sonra boxerdan daha rahat ettim ve o günden bu yana her gün kullanıyorum, uygun modelini seçtikten sonra en rahat çamaşır bana göre...

• utanırım alırken ben :D

• Utanmaya gerek yok çünkü adamlar onları satmak için alıyor :) Satarken niye rahatsız etsinler seni? Ellerinde mi kalsın ürünler :) Eğer imkanın varsa hepsiburada'da satılıyor benim aldıklarım :) Markası Doreanse :)

• l*n olum bizde spor yaparken don çıkarılır...

0|0
    1|1
  • İnsanlar nasıl rahatsa öyle takılsınlar yaradılışlara ve tercihlere saygılıyım im gay :D

1|1
    0|0
  • Normal karşılarım umrumda olmadığı için

Arkadaş olurum derken?

1|0
    0|0
    • Aynı vücuda sahip olmak isterim bende :) Tangasına kadar :)

• Görüş meselesi bişey diyemem

• Zevkler ve renkler... Kimse kimseye karışmasa herkes mutlu olacak ama işte, ilgisini çekmese bile rahatsız edenler oluyor...

Yükleniyor...