Spor salonunda bu görüntüyle karşılaştınız mı veya karşılaşsanız ne yapardınız?

Spor salonunda fazla terlendiği için bu tarz bir iç çamaşır kullanımı ne kadar uygun merak ediyorum... Ben bu manzara karşısında o adamla arkadaş olmaya çalışırdım sanırım :) Bu görüntü yabancıların rahatlığıyla çekilmiştir sanırım, bizim buralarda buna rastlamak imkansıza yakındır :)

Spor salonunda bu görüntüyle karşılaştınız mı veya karşılaşsanız ne yapardınız?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Adamın ayaklarındakiler sketchers sanırım. Baya rahat oluyorlar. Konuyla bir alakası yok biliyorum. :)

1|0
    0|0
  • o araya kaçınca huylanmıyon mu reiz ya? diye sorardım.

0|0
    0|0
    • :) Kullanmadan önce bende tereddüt ediyordum ama kullanmaya başladıktan sonra boxerdan daha rahat ettim ve o günden bu yana her gün kullanıyorum, uygun modelini seçtikten sonra en rahat çamaşır bana göre...

• utanırım alırken ben :D

• Utanmaya gerek yok çünkü adamlar onları satmak için alıyor :) Satarken niye rahatsız etsinler seni? Ellerinde mi kalsın ürünler :) Eğer imkanın varsa hepsiburada'da satılıyor benim aldıklarım :) Markası Doreanse :)

• l*n olum bizde spor yaparken don çıkarılır...

0|0
    1|1
  • İnsanlar nasıl rahatsa öyle takılsınlar yaradılışlara ve tercihlere saygılıyım im gay :D

1|1
    0|0
  • Normal karşılarım umrumda olmadığı için

Arkadaş olurum derken?

1|0
    0|0
    • Aynı vücuda sahip olmak isterim bende :) Tangasına kadar :)

• Görüş meselesi bişey diyemem

• Zevkler ve renkler... Kimse kimseye karışmasa herkes mutlu olacak ama işte, ilgisini çekmese bile rahatsız edenler oluyor...

Yükleniyor...