Arkadaşlar spor için yardıım eder misiniz?

gençler 67 kiloyum 166 boyum var vucudum spora alışkın değil spor yapmak istiyorum ama 10 dakikalık workoutlarda bile zorlanıyorum hamlıyorum bana azmettirecek öneriler var mı

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• dediğin gibi alıskın değilsin sürekliliğini devam ettirirsen hareketlerini nizami yaparsan bide spordan once karbonhidrat al enerjin artsın ve kahve tüket kafein spor oncesi enerjini arttırır

0|0
    0|0
  • Yaza fit girmek istiyor musun? Baska caren yok.. Zaten 2*3 yapmadan sonra açılırsın.

0|0
    0|0
    • yaza fit girmek istiyorum ya birkaç app indirdim telefona güzeller sabah aksam yapmaya çalışıyorum 10 dakikaysa 7 8 dakika yapıyorum falan ama pes etmek istemiyorum vucudum spora alıssın istiyorum yavastan beslenme alıskanlıgımı da toparlıyorum bol su gunde bir bardak yeşil cay ekmeği azalttım meyve protein ara öğün falan bir sürü seyi az cok yapmaya çalışıyorum ama biz şişkolar için pek kolay değil :D

• Maalesef anlıyorum ne demek istediğini :( İse yarayan veya mutlaka yarayacak dediğin uygulama varsa isimlerini versene bana da.. Benim de bir şeyler yapmam şart.. :(

• valla ben günlük egzersiz kalça egzersizleri yazdım 7 minutes workouts falan indirdim bir de bence yapana hepsi gayet iyi

• sabır yavaş yavaş arttır temponu

0|0
    0|0
  • Ben totondan tutar iterim zorlandigin hareketlerde :Ddd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 8 yıldır spor yapıyorum ve çok faydalarını gördüm sinirini alıyor kendine güvenin geliyor vücudun esneklik kazanıyor.

0|0
    0|0
    • ya kesinlikle bunu istiyorum sevgilim de sporcu yanına yakısmak onunla bir şeyler yapmak da istiyorum senin var mı önerilerin sen nasıl basladın

• hayır su an okulum çok yogun yazılsam bosuna para gidemem de hevesim kaçar evde 10 dakikalık egzersizler yapmaya çalışıyorum sabah akşam 20 dakikalık tempolu yuruyusler falan her gun olmasa da ama zaten yeni basladım

• Sürekli hareket halinde olursan o dakikalar artarsa daha çabuk alışırsın

• Bende 1m60 ve 58kiloyum. Bnde spora baslamaliyim ulen

0|0
    0|0
Yükleniyor...