Fitness hakkında aklınıza takılan birşey varsa yorum atın?

arkadaşlar fitness baslamak istiyorsanız yardımcı olabilirim destek ürünleri gibi her konuda yardımcı olurum

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• 1,64 civarı boyum fakat kilom 62 felan fitnesse gisiyorum ama pek bir fayda göremedim ben bacaklarım incelsin istiyorum napabilirim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 1.87 boy var 97 98 kiloyum fit bir görünüş yeterli önerileri alim :)

0|0
    0|0
    • Boy fizigin cok iyi kardesim ama 86 87 arasına düsmem gerkli spor salonuna gitmeyi düsünüyormusun ona göre bir tavsiyede bulunucam

• Teşekkürler tavsiyeler icin

• rica ederim :)

• 90 kiloyum boyum 1.91 ne önerirsin bana?

0|0
    0|0
  • Yag oranimi azaltmak birazcik da kas yapmak istiyorum ayni anda mümkünmü? Benim ant programim var sen antremandan once ne yememi sonra ne yememi kazabilirmisin. Yazarsan hayir duami allirsin.

0|0
    0|0
    • Kardesim yağ oranı azaltıp kas kütleni arttırmak icin öncekikle şeker asit karbon hidratı kesmelisin günde müsaitsen 5ila 6öğün yemek yemekisin bu besinler tamamen protein olmalı çok azda çiğ karbonhidrat besinleri alabilirsin enaz hergün bütcen varsa 150 gram kırmızı et yemelisin bütcen yoksada tavuk olabilir ama yağsız ve tuzsuz olmasına dikkat etmelisin ve tabiki sporda vazgecilmez sebzeler var brokoli lahana pırasa enginar gibi karaciger destek veren besinlerdir ve tabikide bütcen varsa amix protein tozunu tavsiye ederim günde 5 6 öğün yemek yigemesen bununla kndini dengeleye bilirsin amix protein tozu yağ yakımına yardımcı olur ve kas kütleni gelistirir

• Eyw hocam tsk ederim bilgilendirdin beni. Allah razı olsun

• önemli değil kardesim herzaman :)

Yükleniyor...