Hayatta pişmanlığın fayda etmediği dönüm noktası

öncelikle vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli 5 yıl önce birinden çıkma teklifi aldım üniversiteyi okumak istediğim için kabul etmedim 1 sene uğraşmıştı benim için sonra ben ona hiç karşılık vermeyince başka bir şehire okumaya gitti benden uzaklaşmak için orda bi kız arkadaşı olmuş ve onunla beraber olmuşlar biz bu çocukla tesadüfen 4 ay önce karşılaştık ve beni hala unutamadığını ama o kızla beraber oldugu için evlenmek zorunda olduğunu söylüyo biz sürekli konuşmaya başladık onunla çok karşı koyuyorum konuşmamak için olmuyo ne yapmalıyım onun beni sevdiğine eminim ve benide çok suçluyo senin yüzünden gittim senin yüzünden yaptım diye

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• senin yüzünden beraber olmus demek :)

bana daha zıyade vıcdanını rahatlatmak ıcın kendıne bir kacıs yolu arıyor gıbı geldi...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben senin yerinde olsam tüm irademle konuşmamayı denerdim. Kendini diğer kızın yerine koyarak düşün. (Ben pek umursamam ama, tabii burada bekaretin önemi var bir de ama onu katmıyorum.)

0|0
    0|0
    • İnsan bazen hata yaptığını düşündüğü durumların sonucuna katlanmalı bence. Bu insanı olgunlaştıran şeylerden biridir.

• E çok da haksız sayılmaz şimdi doğruya doğru yani.

• o kızla evlenirsem diri diri mezara giricem ama dönemiyorum diyo onu bırakamam diyo offfff

• ulaşılmaz olan aşık olunur elinin altındaki sıkıcıdır boşuna dememiş goothe

hem bi yandan ortada sex var olmasu sebebiyle illaki evlenmek zoerunda değil bana göre

0|0
    0|0
    • ne yaptıysam olmuyor onu sevmediğini söylüyor ve işin bir diğer kötü tarafı kızın kalbinden hasta olması yani ayrılamaz bu yüzdende ama benide bırakmıyor

• birinin mutluluğu için 2 kişinin mutsuz olması kötü gerçekten aşıksan ve oda aşıksa buna kesinlikle inanıyorsanız bişe yapacaksanız yapın kız kalp hastasıysa günahına ben girmem yorum yapmak istemiyorum

• Seni suçlmasının mantıgı yok kı. Sabredemeden unutmak için başkasını hayatına alan o. Nasıl sen de suç var dıyebılır .

0|0
    0|0
  • bir zamanlar sevdiği kızdın gayet masumdun...şimdi araya giren, bir sevgiliyi elinden alan kız rolüne girme bence...sana yakışan 5 yıl önce yaptığının aynısını şuan yapman...

0|0
    0|0
    • hakılısın aslında o kız beni bilse benim düştüğüm pozisyon çok kötü

• Evet blmbo ya katılıyorum.5 yılkı marjinal kimse bugünde ona bürün.

İyi de olsa kötüde olsa arkadaşın hayatının çizgisini çizmiş.Engelleme.

Aşkını, sevgini özlemini ve ilgini kalbine göm ve unut onu.

• evet haklısınınz ama bazen insan git deme cesaretini kendinde bulamıyo ama git demekten başka çarem yok gibi

• tahminen soruyorum çocuğun adı ferdi tayfur mu?:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni unutamayan adam başkasıyla olmazdı..sakın aralarına girme!.. beş yıl önce yaptığın gibi hiç karşılık verme sen yoluna o yoluna.

0|0
    0|0
    • evet çok haklısınız hayatta aşktan başka değerler de var insanlık gibi

• Tesadüf yokdur.. Sırf bu sebep yüzünden hayatını maf etmeye değmez başka şeyler düşünsün eski sevgilisine anlatsın durumu ayrılsın ama gerçekden seviyorsanız sevmiyorsanız değmez.. Başkasınında canını yakmayın..

0|0
    0|0
    • ayrılmayı çok istiyor ama sevgilisinin kalbinden hasta olması ve onunla beraber olması nedeniyle bırakamıyor

• O zaman başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurmaya çalışmayın yazık günah...

Yükleniyor...