Neden benim en yakın arkadaşım yok?

Arkadaş olarak birsürü arkadaşım var ama en yakın yok bakıyorum böyle özel günlerde mesela bugün bayramdı mesaj attılar çoğuna cevap bile vermedim 5-6 sene önceki en yakınlarımdan biriyle yeni yeni görüşmeye başladım aynı okuldaydık aynı sırada o zaman dosttuk ama şimdi uzağız haliyle geçende aramıştı beni bir saat falan konuştuk oradan buradan ama ben aradım alışverişe gidecektim bayram için ben seni ararım gelirsem dedi ve sesi çıkmadı 5 dakika sürdü bu konuşmada:-Sne yapayım bilmiyorum benimle buluşmadı ama sonra ki okul arkadaşlarıyla buluşmuş birgün sonra zaman geçiyor derdimi hep burada anlatmak istemiyorum yarın birgün kına geceme sizleri(kızlar sizden bahsediyorum)çağıramam heralde ne yapayım ben?:-S

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de yok hiç.

selamlık haremlik.

bir tane köpeğim var ki evlere şenlik.en iyi dost işte daha ne olsun

İllaki derdinden anlayacak birinden bahsediyorsan besmele çek.o seni hep dinliyor.

biraz da sen onu dinle.

şah damarımızdan yakın olana hamd-ı senalar olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynı şehirdeysek ben olurum be canım,sıkma canını.Dostluğum iyidir valla.Ama bak aşk meşk işine girmem ona göre :)

2|2
    0|0
  • Bence canını sıkma. Ayrıca buradaki insalara farklı dünyadanmış gibi bakmaktan vazgeçin buradaki insanlarla doğru şekilde doğru kelimelerle ve samimiyetle doğru adımlarla yaklaşırsanız gerçek hayatta çok güzel arkadaşlıklar kazanabilirsiniz.

0|1
    0|0
    • Buradan biriyle sinemaya alışverişe gidemem ama

• Çok tanıştım ve neredeyse tamamı pislik çıktı

• Doğru insanlara denk gelmemişsin. Bundan sonra tanışacağın insanlar konusunda daha dikkatli seçim yapmayı dene.

• Görselliğin en önemli olduğu andır çünkü tüm görsel çabaların son noktasıdır zaten yatak orasıda karanlık loş olursa bunca verilen çabanın, emeğin, zamanın ne anlamı kalır ki?

0|0
    0|1
  • Bu kadar dert etme ya olur elbet

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olmasin ne olacak? bu devirde babanin ogluna dahi güvenmeyeceksin. bosver takma kafani

0|0
    0|0
  • güvenilmezsin demekki

0|0
    0|0
  • kendine sor bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...