Kapat

Kaşını alan erkekler itici midir?

İtici midir kaşlarını alan erkek? Hakkında ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Kaşlarını alan erkek itici midir diyorum ERKEKLER "İticidir" diyor. Nonoş olan kim oluyor bu durumda? Çekici mi olması lazımdı? Erkekler sussun, kızlar cevaplasın mümkünse.

1|0
24|10

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 23

• Bakımlı +++

0|1
    1|1
  • bence iticidir asla tercih ettiğim biri olamaz ama herkesin kendi tercihidir alan arkadaşlar olabilir.

2|2
    1|1
  • çekicidir bence :D

2|3
    3|3
  • çok bariz ise kaşlarını aldıgı,itici gelir bana.

2|2
    0|0
  • eğer çok kalınsa düzeltse yetr hafif de inceltsn ama su trolar gbi ipince yaptılarmı yada su almanyada yasayan türk gençleri gbi iğrenç!

3|1
    1|0
  • Aman aman aman!

2|2
    1|1
  • Abartmadan kaş alınabilir.

0|1
    1|1
  • İtici

1|2
    1|1
  • Kaş var kaş var. Görmeden bir şey düşünemem.

0|1
    1|0
  • abartı olmamak şartıyla olabilir o da cok aşırı kalınsa ama mesela ben sevgilimin kaşının ortasını bizzat kendim alıyorum :))

0|1
    3|3
  • ortasini kesinlikle almali ama etrafindada cok varsa alsin derim ama kari kasi gibi olmasin dogal dursn

0|2
    2|2
  • ortasıalınabılır,cok problemlıyle iğne tedavısı iyiolur

0|1
    1|1
  • ortasını alsın çok kavis vermesin.

0|1
    1|1
  • Ortasını aldırırsa sorun değil de ortada kız gibi dolaşan erkekler var.

0|1
    1|0
  • ortasını alıyorsa sorun degil de cemil ipekci gibi alıyorsa o işte bir bit yenigi vardır.

2|1
    1|2
  • yani çok gürse, ortası filan varsa alması iyi bişey

0|1
    0|0
  • Kesinlikle itici

0|2
    2|1
  • dogal göründügü sürece alabilir. ortasini kesinlikle alsin :D

0|2
    3|2
  • İtici değil aksine çok çekici bence açıkçası kaşını almayan erkekleri insan olarak görmüyorum

0|1
    5|3
  • abartmasında

0|1
    0|0
  • barizz belliyse evet

0|1
    0|0
  • Bu son zamanlarda neredeyse butun erkekler aliyor, lütfen fazla inceltmeyin onun disinda etrafi temizlense ve arasi alinsa yeterli, ama inceltmeyinnnnn çok itici oluyor

0|1
    1|1
  • Bunun için hayatî ve zarurî bir maslahat yoksa, vücutta bulunan mevcut durumu değiştirmeye gitmemek lâzımdır. Çünkü böyle rast gele yapılan bir tasarruf insanı ağır bir mes'uliyet altına sokabilir.

Erkeklerin kaşlarındaki eğri büğrü kılları almasının bir sakıncası yoktur. Bu nedenle kaştaki eğri büğrü kılların alınmasını, sakalların kenar, yan ve altlardan alınmasına ve düzelltilmesine benzetebiliriz. Ancak kaşları ve kaşlarının ortasındaki kılları alması doğru değildir.

2|2
    2|1
    • Yaparken suçluluk duymadığın ve vicdanının rahatsız olmadığı herşey doğrudur

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir erkeğin kaç aldırmasının nesi normal?21.ci yüzyıldayız gayet normal diyen arkadaşlar,yani evrim sürecinizi böylemi görüyorsunuz? link

3|3
    0|1
  • kaşını alan erkeğe nonoş gözüyle bakılır... :)

0|2
    0|1
  • Normal birşey 21.yüzyıldayız geçin bunları artık.

1|1
    2|1
  • itici oluyor ne o öyle kız gibi

0|4
    0|0
  • Küpe takanlar varken kaş aldıranlara şaşırmamak lazım yalnız bazılarının kaşları cidden çok kalın oluyor biraz inceltiyim derse daha iyi olur.

0|1
    2|1
  • Ben almıyorum kaşlarımı doğal olması bu şekil beğenilmesi gerekiyor ne o öyle cemil ipekçi derler adama :D

0|1
    0|1
  • Bence en iyisi doğal olanı insanlar birbirini oldukları gibi görmeli dislanmamali :)

0|1
    0|1
  • Kaşını almayan erkek ile kıyaslandığında, kaşları daha azdır.

0|1
    1|1
  • 3 seans 450 lira para var huzur var lazer attırdım 2 yıldır rahatım agalarrrrr :D

0|0
    0|0
  • doğal olmalı, ufak rötüşlar olabilir

0|0
    2|0
Yükleniyor...