Spor yaparken aşırı terlemek?

30 dk koşu bandı ardından spining ip atlama vs derken yoğun sekılde çalısıyorum ve halıyle terlıyorum ama benımle aynı seylere yapan arkadaslarım gayet normal düzeyde terlerken ben tabırı caızse kan ter içinde kalıyorm saçlarımın tamamı ıslanmıs oluyo bu durum nasıl değerlendirilir olumlu ya da olumsuz?
not : sadece 5 kılo fazlam var ve bu yuzden spor yapıyorm?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşının kilosuyla senin kilon bir mi?
    Arkadaşının vücut yapısıyla senin vücut yapın bir mi?
    Bazı insanlar olduğu yerde terler , bazı insanlar ise akşama kadar oturmasa terlemez. Bunu kafana takma aynı tempo devam. :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir insanın vücut sıcaklıgı 37 dereceyi geçipte o insan terlemiyorsa ciddi sorunlar var demektir. Az veya çok terlemenin sebebi üretilen enerjiden açığa çıkan ısı miktarıyla alakalıdır. Çok enerji harcarsan çok ısı açığa çıkar ve doğal olarak ısıyı sabitlemek isteyen vücut soğumak için ter salgılar ve kan basıncını yükseltir falan filan. Yani terlemek doğal ve normal kafana takma eğer terlemezsen düşünmeye başla.

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan bende spor yaptıktan 15 dk sonra terliyorum :D Duştan sonra terlemişliğim de var :) bir arkadaşım da hiç terlemiyo onu napcaz? :D

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    1|1
    • Keske boşbeyınler cevap veremesin gbı bı secenek olsa

• hoşt a. k köpeği

• Aaa senı hoşt diye mı iteliyolar bak be haklılalar sende sana soleneni yazıyosn yazıkkkk

• terleyenlerde yag oranı daha yüksek olduğu için terler diye biliyorum

0|0
    0|0
  • terlemek iyidir hatta avantaj. dert etme bence.

0|0
    0|0
  • Terlemen kadar normal bir durum yok aksi anormal olur

0|0
    0|0
  • terlemek sağlıklıdır boşver takılma

0|0
    0|0
  • Terliyken seksi gorundugun kesindir

0|0
    0|0
  • Ee sonra