Şınav çekemiyorum yardım edin?

arkadaşlar şınav, barfiks çekemiyorum 1 tane bile cekemiyorum boyum 180 kilom 90 zayıflıyacagım bunun icin günlük kosuyorum kiloyla alakalı olabilirmi yoksa baska nedeni var mı

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Knee Push-up (Diz üstü şınav) ile başlayabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeşim Kilon Boya göre Aşırı Derece Yüksek 80e kadar düsmen lazım kolların vücudunu taşımak için yetersiz kalıyor ilk 1 hafta ayaklarını koltuga koyarak şınav cekebilirsin zamanla normal cekecek kadar güclenir kolların evinede 1 çift dumbell alırsan sayısız hareketlerle kendini geliştirebilirsin

0|0
    0|0
  • Kanka dar şıvan dizlerinin üstünde çek belli bir süre sonra normal şınav dene ben 10tanede zorlanıyorum 30a kadar cıkartmıştım herifler tek seferde kaç tane çekiyor tabi sporu bıraktım

0|0
    0|0
  • Kardeş kilomuz hemen hemen aynı Bende Çok zorlanıyordum Önce Koşu yaptım egzersiz yaptım vucut açıldı şimdide fitnes'e gidiyorum Mekik'de Şınav'da Rahat çekiyorum 84 kiloya düştüm şu an

0|0
    0|0
  • Kanka ;
    Ilk başta sinav pozisyonu al öyle durmaya çalış. o süreyi artırdıkdan sonra dene

0|0
    0|0
  • spora ilk başladığımda barfix korkulu rüyamdı ama sonra çok ta zor olmadığını farkettim boy 188 kilo 80

0|0
    0|0
  • kardeşim o günden 2 hafta geçti sonuç aynımı

0|0
    0|0
    • Yok 1 hafta oldu ayni ya hala

Yükleniyor...