McDonalds menüden ne çıkmış? Hadi fastfoodcular bunu da açıklayın

Bu da Gol Değilse Ben Oynamıyorum ): Bakın sizi fastfoodcular sizi. ABD'de MCDonalds'tan ne çıkmış ? Hadi fastfoodcular bunu da açıklayın ? :)

Kesin Türkiye'de olmaz diyeceksiniz ama siz yine de açıklayın. :)

link

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yani McDonalds, Burger King bunların fiili üretimini gördünüz mü ? Göremezsiniz, zira taşeronlarına yaptırıyorlar ketçabı, eti, ekmeği. Kendilerinin üretim tesisleri yok.

Herşeyi de GDO lu. O nugget denen şey tavuğun neresinden çıkıyor zaten tartışılır, demek ki tavuğun kafası da giriyor.

Kuzenim tavukçulukla da uğraştığından bildiğim birşeyi paylaşayım; tavuğun tüyü bile ziyan edilmez. Kafası ayakları, iç organları, tüyü makinadan geçirilerek kümesteki hayvanlara yem yapılır. Hiçbir parçası çöpe gitmez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence ınandırıcı gelmedi yani ayrıca 2 hafta bedava istediği menüyü yemelerini teklif etmesi ise oldukça komik bence bunu atayizler açıklar :P

0|1
    0|0
    • Karıştırma şimdi atayizleri. (:

İlla senin menünden çıkınca mı inanacaksın hadi bunu da açıkla ? :-O

• Tuşlar bozuk işte. ):

• hiçte bile değil

• hıh bende oynamıyorum :(

:D

1|2
    0|0
  • şaka gibi =)

0|1
    0|0
    • Şakaydı gerçek oldu. =]

• Buna da şükür diyelim de ABD'deki insanların ne yedikleri çokta umrumda değil açıkçası. :)

Ben buradaki fastfoodcular için bir tiksinme olsunda yemesinler diye dedim.

• ben yemiyorum zaten bünyem almıyor..cok nadir o da dostlarım ısrar ederse çiğ tavukmisali yemek zorunda kalıyorum:( onun haricinde tiksinç evet.

• Ben daha kotu bise cikcak diye sandim :)

Bu gene iyimis..

0|1
    0|0
    • Mübarek Kurban Bayramında şimdi temelli insanları etlerden soğutmayalım değil mi ? Aslında işin tuhaf tarafı bunu bilerek yapmış olamazlar. Demek ki bu kızartma işlemi de insanın kotrolü dışında yapıldığı için araya kim bilir daha neler kaynıyordur. Ovvv nooooooo ! :O

• Hadi ama ben öyle demek istemedim. İlla bana ninjalık yaptıracaksınız değil mi ? :)

Yani hani Müslüman ülkeler pis, öcü vs muamelesi yapar ya genelde modern görünümlü insanlar bu bağlamda Avrupa'ya bir gönderme yapayım dedim de Avrupalı birine yaptığımı unutmuşum. Oynamıyorum ben. Bu sefer sen ebesin. :(

• :)

Tam olarak ne demek istedigini anlamadim :)

Hani turkcem var ama bazen bazi cumleleri anlamiom..onemli değil..kotu bise dedigini sanmiom :)

Konu uzayip gider ama cikmaliyim yarin staj im var..

Iyi geceler :)

• Yemeyin şu içinde ne olduğu belli olmayan zıkkımları.

0|1
    0|0
  • Ohaaa! :D Allahtan kizarmis tavuk almiyorum almicamda.

0|0
    0|0
  • Göz yanılması. Pişirirken o şekle girmiş sadece..

0|0
    0|0
  • en azından tavuk yediğimden emin oldum.neresi gelirse artık o sorun değil.

0|0
    0|0
    • Dünya tersine dönse de hamburgerden vazgeçmem diyorsun yani. :O

• kızartma yaglarını da 435677890 kere kullanıyorlar.

0|0
    0|0
  • evet Turkiyedede oluyor , hatta marka vermek istemiyorum ama tanınmıs cogu markanın et-tavuk urunlerinde daha kotu seylere rastlandı,

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ortaokulda bir kere gittim burger king türü bir yer çok iğrenç yapmışlardı o gün bugündür kapısından içerisi adımımı atmıyorum zaten beğendiğim birşey değil bunlar pide lahmacunun yerine aç kalsam tercih etmem bunları kuru ekmek yerim yine de yemem

0|1
    0|0
  • herşey tamam da bu niye gol kardeşim valla çözemedim.?

0|0
    0|0
Yükleniyor...