Sevgili nasıl bir sey ya nasıl bir duygudur?

insanın sevgilisinin olması nasıl bir duygudur.dalga gecmeyin aranızda mutlaka sevgilisi olup cok mutlu olan vardır.mesela ne yaparsınız sevgilinizle gün boyu ne konuşursunuz.ben 20 yasındayım ve hic sevgilim olmadı.ama durduk yere olmasınıda istemem asık olmadan karsılıklı tabi.merak ediyorum nasıl tanıştınız ve de:)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bak şeker şey, (şeker şey diyorum çünkü çok saf ve masum geldin bi an) aşk ilk başka 2 ayrılıyor. kalabalık insanların aşk dediği yani sırf yanımda hatun olsun elimi omzuna atayım, öpeyim,sevişeyim,gezeyim tozayım diye nitelendirdiği şey ve bir de kendi kendine acı çekerek ve bundan zevk alarak yaşadığın şey. büyük olasılıkla bu saatten sonra sen 2. kategoriye girersin. çünkü safsın bu konuda. birisini de seveceksen bütün saflığın ile sevecek ve bağlanacaksın. her gece onu düşüneceksin. kokusunu özleyecek, dokunmak isteyeceksin. ama o 1. kategoriden bi insan olduğu için senden ayrılacak ya da aldatacak. günlerce ağlayacaksın hayata küseceksin kilo vereceksin, ailenden uzaklaşacak hep yalnız kalmak isteyeceksin. sonunda lanet edeceksin. ne kadar da mutluymuşum diyeceksin. keşke hiç karşıma çıkmasaydı diyeceksin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevgili nasıl birşey diye sorduğunda cevap vermesi biraz zor oluyor çünkü herkesin ayrı bir sevgili anlayışı var bazıları cinsel olarak tatmin olabileceği birisini arar kimisi sevdiği birisiyle beraber olmak ister ama bana göre sevgili arkadaş demek özel duygularını paylaşabileceğin bir arkadaş aynı zamanda evlenmeden önce tanışma süreci olarak görüyorum bunu. Şunu da belirteyim bence kendini bozma en iyisi aşık olacağın zamanı bekle sevdiğin birisiyle beraber ol daha iyi olur. Mesela bugüne kadar bir ton insan tanıdım birçokta kız tanıdım ama hiç öyle çok ciddi düşünebileceğim birisine denk gelmedim. Allah kalbine göre versin.

1|0
    0|0
  • Nerdensin

1|0
    0|0
  • Sana tek bir tavsiyem var ilerideki sevgilinle aranızda mesafe olmasın. Çünkü bu ilişkiyi yıpratıyor. Her iki tarafta aşırı hassaslaşıyor en küçük bir şeyden maraz doğuyor sonra tartışmalar kavgalar. Gözden ırak olan gönülden ırak olur lafının aslı var yani. Genel olarakta iki tarafta biribirini gerçekten seviyorsa güzel vakit geçiriliyor, sıkılınmıyor ve güven olayı tam anlamıyla sağlanmışsa cinsel anlamda bir şeyler paylaşılabiliyor. Bu işin biraz ileri boyutu tabi :))

1|0
    0|0
  • hangi gizli kuytu köşede kaldın sen ..

Elinden tutun bu kızın ...

1|0
    0|0
  • Böyle gizlenip saklanırsan daha çok merak edersin ;)))

1|0
    0|0
  • ayrılık bölümünü oku biraz. Sevmenin de sonuçları var. Hele ilişkide bir sürü sorunla karşılaşıyorsun. Ama sevmek ... kelimelerle ifade edilmez bence yaşamak lazım

0|0
    0|0
  • aklısın benimde şu ana kadar hiç sevgilm olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer seviyosan sevgili mükemmel biseydir şahsen ben sevgilimle her konuyu konuşuyorum ve bu Cok rahatlatıcı bisey

1|0
    0|0
  • güzel bir duygu anlatılmaz yaşanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...