Kendi hayatınızın filmini düşünün. Adı ne olurdu?

Evet beyler bayanlar :)

Kendi hayatınızın senaryosunun adı ne olurdu ve bu ismi neden vermek isterdiniz? :)

Kısaca açıklarsanız memnun olurum :)

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Aynadaki Ruhum...olurdu filmin adı.Çünkü bedenimdeki ruh gerçek dünyayla ne zaman yüzleşmek istese dünya hep tam tersi görünümünü gösterdi bana.Bende ne zaman içinden çıkamasam aynanın karşısına geçerim konuşurum orada ruhum daha rahat daha özgür daha gerçek...

0|1
    0|0
  • Bir Hiç

Anlamlandıramadığım olayları anlamaya çalışmaktan ne kendimi ne de başkalarını anlayabildim.Sıfıra sıfır elde var gene sıfır.

0|1
    0|0
  • Geçen Zamana Pranga Vurdum yada Eylemlerle olgunlaşan bedenim olurdu sanırım.Nedeninide söyliyeyim birisini kaybettiğinizde beklersiniz çok beklersiniz zaman geçmesn artık dursun isterseniz bende hiç dönmeyecek olanı çok beklediğimden ve zamanla artan acılara karşı Geçen Zamana Pranga vuruyorum sanırım bundan :)

0|1
    0|0
  • tek başına oturan kız-hep yalnızım tek başıma oturuyorum bu olurdu yani alengirli isimlere gerek yok.

0|1
    0|0
  • romantik komedi ve dram karışımı bişiy olurdu buna da isim bulmak zor olur sanırım

0|1
    0|0
  • kaos..

0|1
    0|0
  • Dejavu olurdu sanırım.

Geçmişte annemin yaşadıklarını bir bir yaşıyorummmmm:(

0|2
    0|0
  • ölü toprağı

0|1
    0|0
  • Kıymetli olurdu.

Kıymet verilen kişilerle dolu bir film

0|1
    0|0
  • Ceza...

0|1
    0|0
  • Sıkıcı Bir Film serisi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Televizyonlarda yayınlanmazdı film onu bilrim :)

0|1
    0|0
  • biri kitap yazsanız ne olur der biri film çekseniz ne olur der:)))) bu böyle gider gardaş

0|1
    0|0
  • nasıl bir film olur bilmiyorum da dünyayı kurtaran adamın artından en kötü 2 film olur kesin

1|1
    0|0
  • Supernormal

1|1
    0|0
  • Will Smith'in eski filmlerin birisi gibi. Umudunu kaybetme.

Benı anlatıyor sankı... Hep dipte yaşayan birisi.

0|1
    0|0
  • Farketmez.

0|1
    0|0
  • Büyük İskender.

0|1
    0|0
Yükleniyor...