En utandığınız an hangisiydi?

Hatırladığınız ve başınızdan geçen en utanç verici olay neydi ?

Mesela benim zihnimde en net olan, sevgilimle okulda gizli bi kuytu bulmak için keşfe çıktğmızda güvenlik görevlisine yakalandığımız andı. Allahtan o kuytu yeri bulmamıştıkta herhangi bir atraksiyon yoktu sadece etrafa bakınıyorduk ama o suçluluk duygusu işte.. Ne zaman o görevliyi görsem korkuyorum :D

0|0
9|34

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün eski kız arkadaşımla arbadayız. saat gece 23:00 falandı galiba. araba biraz tenha bi yerde. şehri tepeden görüyor. dışarısı da buz gibi kış günü. biz de arabanın içinde zaman zaman motoru çalıştırıp ısınıyoruz. bi an birbirimize bi yapıştık. derken ben koltuğu indirdim. o da üstüme çıktı ateşli ateşli sevişiyoruz. tam o esnada bi arabanın farını tavanda gördüm. doğrulduğumda tam karşımda bi araba burun buruna durmuş bizi izliyor. tabi o araba çıkmazsa oradan çıkamam. tekrardan hatuna "yat yat" dedim. sonra araba geri geri çıktı. tabi bizim zevkinde ağzına s.çtı gitti. epey utanmıştım la!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• İzmir'e misafirlik amacıyla halamların yanına gitmiştim.. akraba ilişkileri işte akşam yemek gezme tozma gır gır muhabbet.. Eniştem horladığı için burnundan ameliyat olacaktı ve gece otururken bunun muhabbeti açıldı ve sohbet deli yatma debelenme yattığın gibi kalmaya kadar geldi halam sorduğunda çok uysalımdır demiştim ve sabah beni yattığım odanın kapısının arkasında bulmuşlardı ve kapıyı beni itekliyerek açmışlar o halde tepemde halamla eniştemi görünce çok utandım ya la :D

1|0
    0|0
  • Bayanlar tuvaletine girmiştim yanlışlıkla ve hiç farkında değilim olayın, kapıyı birisi yokladı tık tık yaptım, ardından çıktım ve karşımda bir kız :) Bi erkekler tuvaletine ve birde benim çıktığım yerin kapısına baktı şaşkın şaşkın..Şu an senin yanlış yerde bekliyor olmanı o kadar çok isterim ki dedim, hıııı dedi :) Sonra arkadaş olduk cafe de bakışıp dururken muhabbet başladı, tavla falan oynuyoruz kendisiyle ama hala çok utanıyorum görünce çünkü ikide birde sırıtıyor :)

0|0
    0|0
  • 8-10 yasilarimdaydim... bir aile dostunun kizina asiktim kendimce:D evlerimiz birbirine cok yakindi. Bir aksam bizde yemek yedikden sonra o kiz ve baska bir aile dostunun ogluyla onlarin evine gitmistik. Tabi ben kiza yaziyorum kendimce... derken oglanla kendi kendimize guresmeye basladik... guya erkeklik taslicaz kiza :D O zalim yemek etkisini cabuk gostermis, bagirsaklarimi gazla doldurmustu... Tabi arkadas yikmak icin yaptigim hareket ile birlikte sadece arkadas degil ucumuz birden yikilmistik. Kader oyununu oynamis ve gaz in bagirsakta durdugu gibi durmadigini anlamistik. Onlar gulmekten ben ise hem gulmekten hemde utanctan yikilmistik :D

0|0
    0|0
  • beden hocası kızların içinde şınav çektirdi

bide ben 12 yaşında orta okulda bir kıza sevdiğim biriydi teklif ettim aşağı çağırdı beni arkadaşlarıyla beraber oooooo iğrenççççç diye dalga geçtiler bunu hiç unutamadım biliyomusun ruhuma işledi yara oldu bana...

0|0
    0|0
    • bazıları sonradan olma gerizekalı işte..

• 2 sene sonrada onların gözdesi oldum hepsiyle aram süperdi sürekli konuşurduk sırf laf olsun diye konuşmaya çalışırlardı benimle tam 2 yıl sonra

• Okulda çoook beğendiğim hatta ufaktanda aşık olduğum bi hoca vardı hocada beni çok sever diğer öğrencilerden farklı tutardı bigün ben dersten izin aldım lavaboya gidiyodum hocada arkamdaymış yeni bi iç çamaşırı almıştım dar geldi afedersiniz totomun arasına kaçmış kaşındırdı bende istem dışı elimi hart diye totoma attım böyle yürürken haşır haşır kaşıyodum sonra arkama bi döndüm hoca bana bakıyo yazık utanmayım diye naber nasılsın felan demişti ama ne çare hiç unutamam kadına ne rezil olmuştum ya tertemiz lise öğretmen aşkı duygularım sönmüştü bi anda:D

1|0
    1|0
    • :D:D: koptum ya :D harbiden he tatlı kaşıyosun hocaya yakalan of of bilinç altına yerleşmiş bak :D

• çok güldüm ya :D başıma gelmes dimii

• gelmemesi için dua ederim şimdi :)) inşallah gelmez ben öf gene utandım bak yazamıyorum :D

• hayatımda bi kere oldu :D:D:D tahmini 5 yaşında falandım üst komşu hep bizim park yerine çeker babam da sinirlenirdi, o gece yine aynı olay olunca en sonunda babamcaız öyle küfürbaz falanda değildir O. çocuğu inadına yapıyo heralde diince aklımda yer etmiş.. ertesi günde adamın anası sen gel bize çay içmeye akşam :D ben şapşal sizin oğlunuz o.çocuğumu diye sor kadın aaa demeye kalmadan babam öyle söylediyide yapıştırıverince arkasına annemin suratının rengini dün gibi hatırlıyorum kadın öyle bi hal almışki düşünün ben utanmışım :D:D:D:D:D:D

0|1
    0|0
  • üniversite yıllarında bir yarıyıl tatilinden sonra okuduğum okulun bulunduğu yerleşim merkezine otobüsle seyahat ederken inmeme 15 dakika kala uyandım . uyandığımı gören orta yaşlı bir adam önümde bulunan sepetteki gazeteyi istedi. adam tam 2 koltuk arkada çarprazımdaydı. ona gazeteyi uzatırken uyuşukluğun verdiği kas kitlenmesi sonucu elim havada kaldı tam 10 saniye :) daha sonra kolumu hareket ettirdiğimde hemen önünde oturan ve uyuyan bayanın gözüne soktum gazateyi :D kadın birden çığlık çığlığa uyandı :) bütün otobüs ayaklandı :D taciz ettim sandılar :D sonra nasıl özür dilediğimi nasıl af dilediğimi ben bile hatırlayamıyorum fakat çok utanmıştım :) otobüsten indim kadın hala biryere kaybolma otogar polisine şikayet edicem seni diye bağırıyordu :)

1|0
    0|0
    • ah yazıkkk :)) kadın ömrü boyunca unutmayacak seni bi çocuk vardı taciz ettş dicek :D::D

• ya bilerekmi çıkartacaktık sanki gözünü :) insan kazayla adam öldürüyor yargılanmıyor bile. aslında gözü çıksaydı bana yatıp kalkıp dua etmesi gerekirdi. tek gözlü kadınlar kolombiya ve meksikada daha sexy görünüyor alıcısıda o biçim oluyor :) belkide evde kalmıştı o yüzden bu kadar feryat figan etti :D

• ayyyy ne fenasııınnn pes ya :D benim gözüme parmak soksa biri çok fena döverm ya :D çok kızarım çokk

• "sevgilimle okulda gizli bi kuytu bulmak için keşfe çıktğmızda"

belgesel tadında yazılmış o kadar doğal ki -,-

İlk utandığım an bayağı bir exxx sevgilimle telefonda konuşurken muhabbet ileriye gidince

bana küfret demesiyle Ağzımdan çıkan "Yaprammm" kelimesiydi ...

Ne dedin deyinceeee...tekrar

Ne utandım yerin dibine girdim lan -,-

0|0
    0|0
  • Askeri okul sınavlarında ortaokulda bayan doktorun cinsel organımı muayene etmesi.

0|0
    1|0
  • Çok üzüldüm umarım düşünce bir yerine bişi olmamıştır benim utandığım olay şu bi cumartesi yaklaşık 1 ay oluyo devamlı gittiğim canlı müzik olan bara gittim tek başımaydım moralimde bozuktu biraz fazla içtim ve sonra masamın üzerine çıkardım çok utandım gerçekten

0|0
    0|0
  • vapurda yanlışlıkla bayanlar tuvaletine girince utanmıştım en son 3 sene önce falan pekte utanan bi insan değilim.

1|0
    0|0
  • misafirler varken kalkacaklarını anlayınca tuvaletimi tutayım dedim ama bir türlü kalkmadılar ucuna geldiginde telasla kalkıp dısarı cıkarken kapı esiginde odanın içine dogru verdigim pırrrttt sesinden sonra odaya giremedim ya onlar gidene kadar :)

0|0
    0|0
  • ameliyat masasını hiç unutmam hadi narkozu verin önceden birşey hatırlamayıyım :)

0|0
    0|0
  • bizde gecen işyerinde birini cekiştiriyoduk meğerse herif ordaymış iki üc kişi üçümüzde cok utandık biri diyoki abi naptın ya rezil olduk kafasını çekmeceye falan sokmaya kalktı gizlenmek için

0|0
    0|0
  • ılk sıgaaramı ıcerken sanki keş'miş gibi kızların gözü önünde kustuğum an:)

0|0
    0|0
  • bir keresinde kafam güzelken çok saçmalamışım. sabahına kız anlattı güldü. yerin dibine girdim.

1|0
    0|0
  • Kolay kolay utanmam utancak bişeyde yaşamadım uzunca süre

0|0
    0|0
  • benim çok utandıgım an oldu ama anlatamam burda.nekadar rezil oldugumu sen düşün

0|0
    0|0
  • vardır ama aklıma gelmedi şuan.

0|0
    0|0
  • Cikma teklifim reddedilmisti " sen kimsin yaa! " seklinde 2 sene kizlardan uzak kalmistim.

0|0
    0|0
    • uff içim sızladı okurken ya

• Öyle birşey yaşamadım :) Dikkatli oldum her zaman inşallah böyle birşeyde yaşamam

0|0
    0|0
  • Gizli bi kuytu hımm

0|0
    0|0
  • asansörde yaşadğım bir anı ve sonrası grçekten zor durumda kalmıştım

0|0
    0|1
  • Kızlar tuvaletine girmiştim yalnışlıkla

0|0
    0|1
  • Ben yalnışlıkla kızlar tuvaletine girmiştim

0|0
    0|1
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|1
  • lisede ön sıralarda hoşlandığım bir kız vardı arada bakıyordum giyimide normaldi açayım öyle bak istersen demişti sevdiğinden sapık muamelesi görmekte ayrı berbat o gün bu gündür girdiğim ortamdaki kızları görmezden geliyorum

0|0
    0|0
  • misafirlerin yanında yellendim çok utanmıştım.ses çıkmadı ama kokudan anlamışlardı benim yaptığımı.yerin dibine girmiştim utancımdan

0|0
    0|0
  • Denizde tuzlu suyu yutup oracikta kusmustum.kızlar falan görünce pislik demişti:(((

0|0
    0|0
    • bende gondoldan inerken kusmuştum :( kimse bişey demedi ama çok utandım

• piiisss :)

• Sende mi brütüs?

• Mesela benim de zihnimde en net olan, sevgilimle okulda gizli bi kuytu bulmak için keşfe çıktğmızda güvenlik görevlisine yakalandığımız andı.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Evden aceleyle çıkarken ayakkabılarımı giymeyip ev terliklerimle çıkmıştım dışarı. Hoşlandığım çocukta görmüştü beni, yanıma yaklaşıp " Bunlarda yeni moda mı ? " demişti. O an utanmıştım çok.

1|0
    0|0
  • ben de milli eğitimin merdivenlerinde düşmüştüm geçen kış rezalet :)

1|2
    0|0
  • Elektrik faturasını üstümüze almamıştık öyle beleş beleş kullanıyorduk. Sonra gelmişler kapatmışlar. Biz de ev sahibini aldık gittik ayedaşa açtırmaya. Neyse kadın baktı borcumuzu söyledi ev sahibi işte allah allah nasıl o kadar olur falan diyince kadın da beyefendi kaçak kullanmışlar, üstlerine almamışlar ki bildiğin kaçak kullanım bu diye car car bağırınca bizim suratımızın aldığı şekil, ezilip büzülmemiz yanaklarda bir ısınma ve oradaki herkesin bize bakması... Allah'ım ne çirkef kadındı be rencide etti bizi.

0|1
    0|0
  • ayy aklıma geldi ii oldu vlla :D bi ara tvde durex reklamları oluyordu. prezervatf gymş adamlar sokaklarda koştruolardı.. tesadf bu yaa ben de o an cidden bişey anlamamştm. ve o sıra babam yanımdaydı yaa baba bu reklam arada çıkıyor niye bu adamlar koşuşturuo ne demek istio reklam demştm... tabi dememle aklıma cevabın gelmesi şimşek hızıyla gelmesi bir olmştu :D uzuuuun bir sesszlk ve kırmızı bir suratla sesszce otrmştk...

0|2
    0|0
    • hahah :D güzxelmiş ya

• guzelmisssss :D bende babama kucukken OKEY reklamlarini sormustum... mide ilaci oglum demisti...:D:D gercektende mide ilaciymis :D Midede buyuk seylerin olusmasini engelliyor :D

• mide ilacı iimş :D ama şimdi oğul baba konuşması başka olur... babanın biricik kızına bu durumu izah etmesi başka olur.. adamın ciğeri kopar o an valla.. yapma etme kzım sen böyle şeyler demek ister aslında :D

• Ortaokuldayken öğretmen velilere imzatılacak bir belge vermişti.Ertesi gün okula gittim meğer imzalatmayı unutmuşum.Korkudan, nasılsa anlamaz diye kendim imzaladım.Benim imzaladığımı anladı.Çok korkmuştum. :D

0|0
    0|0
  • Utanamıyorum ben.

0|0
    0|1
  • kız yurdunda iki kişiliik odada kalıyordum geçen yıl odada mastürbasyon yaparken oda arkadasım uyuyor sanmıstım duymus sesimii yerin dibine girdmmm utançtan

1|1
    0|1
  • onu ilk öptüğüm an dı benimki

0|0
    0|0
  • Ben o zamanlar liseye yeni başlıyorum sanırım,ilk haftalar ne yaparsak senenin sonuna kadar öyle gider olayı var ya. Kuulluktan ölüyoruz,bir havalar bir havalar herkeste.Neyse sıraya geçtik,göz ucuyla erkeklerin tipine falan bakıyoruz.Bir çocuğu kesiyorum,artist artist giderken sen merdivenlerden çıkarken küüt yere yapıştım,birde ekstra olarak çorap boydan boya yırtıldı.Bizden büyükler gülmekten yerlere yatıyor,bazıları "Çömeeez." diye bağırırken çok utandım :(

0|0
    1|0
Yükleniyor...