Taşların gücüne inanıyor musunuz?

KIZLARSORUYOR.COM BAY/BAYAN üyeleri arasında taşların gücüne inananlarınız varmı.? Mesela akik-yakut-zümrüt-safir yada başka taşlar sizin için ne ifade ediyor ve şifa amacıyla taşların gücünden faydalanan kimseler yada arkadaşlar varmı acaba burada.?

0|0
1316

En İyi Erkek Görüşü

• taşların gücü hem kur anda her meteafizikde hem parapskolojide geçer ve varlığıda kanıtlıdır örn bunu kimseler bilmez eski köstekli saatlerde taşlar vardır onlar hem enerji yayarlar hedme beyin dalgalarını emen durdurabilen taşlar vardı bunu ilk yahudiler kullanda yine kurandan yola çıkarak çarpıcı bir örnek daha verelim hipnoz dedikm hepimizin aklına bir saat gelir ve o saat sallanır sujeler ise bu saattaki o taşların etkisinde kalarak beyin hipnoz edilir beyin dalgaları uyku daglalarına alınrı yada durdurulur suje hipnoza girer abi bunu bilmeyenlerin hemen hemen hepsi o saati boş yere sallar bu daha çok kabalisterin işidir tabi onlar böyle şeylerin bilinmesin i istemezler :) bi mini bilgi daha verelim konya yanılmıyorsam malatyada var o bölgelerde radyasyon deneylerinde muazzam bi şekilde verilen rasyasyonun emildiği görülmüş deneysel verilerle tabi bu deneylere ulaşmak mumkun degıldır bu bölgelerde bol miktarda kuvartz ve kalseddon mademleri bulunmaktadır bi nevi radyasyon şemsiyesidir bu bölgelerimiz bu anlattıklarımda gerçektir tabi içinde bulunduğumuz koyunları ymenten sisten koyunların düşünceleri i kısıtladıkları için bunlar size uçarı gelebilir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Yararlı olmadığı gibi hatta üzerinde fazla taşıdığında radyoaktif bir etkiye maruz kaldığını bir Prof. Dr. dan dinlemiştim...

0|0
    0|0
  • evt Allah'ın izniyle taşların insanlara etki ettiğini, ruh halimizi değiştirdiğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • evt taşların gücüne inanırım mesela zor anlarında çok yardımcı oluyolar bi köpekten korunmada falan :D

0|0
    0|2
  • İnanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Çok inanmasam da kullanıyorum taşları , tüm taşların olduğu bilekliğimi takarım

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum ya

0|1
    0|0
  • inanıyorum fkt her satan dğil tbi..gerçk tş ise inanır

0|1
    0|0
  • Evet,taşların gücüne inanıyorum.Birinin kafasına attığında güç fark ediliyo.

1|0
    0|0
  • Tek taşın gücüne inanıyorum.

2|0
    0|0
  • Kaya, kum ve camın gücüne inanıyorum.

0|0
    0|0
  • inanıyorum seviyorum da ametist taşını

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • böbrek taşına inanıyorum:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Anlamayan insanların kafasına doğru doğru bir moment ile fırlatıldığında adrenalin, acı, ıstırap ve aktarılan enerji ile kişilerin anlamasına yardım ettiği için evet gücü vardır. Ama o güç insandan taşa aktarılmış bir güçtür...

Öte yandan yok şu taşı boynuma taktım falanca şeye iyi geliyor... hikayesi tam bir plasebo etkisidir. Aksini iddia etmek mistisizme girer bence. Tıbben bir açıklaması yapılması gerekir etkisi var ise. Mesela bir gaz salıyordur taş, o gaz tenefüs edildiğinde bronşlara, astıma iyi geliyordur, kabul ederim... Ama ben böyle bir etki duymadım.

Enerji bileklikleri vardı. Adamlar piyasayı milyar $ lar dolandırdı gitti. Ona bakarsan onalar da insanın enejisini dengeliyordu sözde. Ne paralar kaptırdı insanlar Allah'ın plastiğine...

0|1
    0|0
  • Evet inanıyorum. Kadına alınan tektaş süper etki yapıyor.

0|0
    0|1
  • inanmıyorum valla yaw:-S

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • analar,babalar,sevgililer günü derken yakında taş alıp esnafı zengin etme günü ilan edilirse hiç şaşırmam :))

0|1
    0|0
  • GÜCÜ VARDIR BELKİ AMA HİÇ KULLANMADIM KULLANMAMDA

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
    • İnsan isen sorularıma düzgün cevap verirsin. Yok ben hayvanım diyorsan devam et. Çünkü ne demek istediğimi yanlızca hayvanlar anlamaz.

• senin sorunun da senin de ki... s... şimdi. Düzgün konuş, ağzını bozma.. Delirtme beni..

• kırma aparatı veya çekiç vs olmadığında sert kabuklu yiyecekleri kırarken evet inanıyorum..

0|1
    0|0
    • Ti,ye almasan olmuyormu.? Ciddi olamazmısın.? verdiğin cevabın soruyla ilgisi ne. birkaç örnekte verdim halbuki. Ben sorularımın altına LÜTFEN CİDDİ CEVAPLAR VERELİM yazmaktan bıktım siz alay etmekten bıkmadınız.

• Tamam tamam affettim üzülme. :-) Bayramın mubarek olsun.

• iyi bayramlaaaar :)

• Gölgelerin bile gücü vardı, taşların mı olmayacak? demiş ünlü filozof He-Man

0|0
    0|0
  • enerji vardır bence

0|1
    0|0
  • evet taşların gücü var. bilimsel olarakta incelendi onaylandı. googlede araştırabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • Sadece mıknatısa inanıyorum.

0|1
    0|0
  • Tabi ki inanıyorum. Geçen gün birine taş attım, kafası yarıldı.

0|0
    0|1
    • İnsan ise sorularıma doğru,düzgün ve ciddiyetle cevap ver. Yok eğer insan değil hayvan isen devam et.

• canlı taşları severim insanı çok etkiliyor :)

0|0
    0|0
  • tektaşın gücü adına :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...