Bir erkek neden kızın elini tutar?

bi erkek arkadaş olarak çok sevdiği ve sevgilisi olmasına rağmen çok değer verdiği yakın arkadaşının elini tutarmı bana biraz açıklayıcı bilgiler verimisiniz ? :))

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• toto üstü düşüp kaseyi zedelemenin acısı ile oturduğu yerde kalakalan hatunu kaldırmak için tutabilir. aynı şekilde aralarında kurbanlık hayvan satışı gibi olay cereyan ediyorsa yine el tutuşmaları olasıdır. ha toto üstü düşüş veya kurbanlık hayvan satışı söz konusu değil ise bu işte bir gariplik vardır, evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• olacak iş değil... sevgilisi bostan korkuluğumu ..? bunu empatide yapılırsa daha iyi ortaya çıkar..

0|0
    0|0
  • Arkadaşlıkla alakası yok anladın sen onu :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir delikanlı erkek keyif için sevgilisi olan bir kızın elini tutmaz çok yanlış bir davranış. Bir kız senin erkek arkadaşının eline tutsa ne hissdersen bayan:)

0|0
    0|0
  • Tutmaz. Mantıklı açıklaması yok bunun.

0|0
    0|0
  • evet tutar demek ki hoşlanıyor senden

0|0
    0|0
  • benim sevgilim varsa sadece mecbursam tutarım karda kaymasın diye vs

0|0
    0|0
  • Kimin elin kimin şeyinde yani elinde anlamadım :)

0|0
    0|0
  • tutar neden tutmasın nasıl tutmasına baglı bu soru tabi

0|0
    0|0
    • otobüste yan yana otururken

• ya ama neden arkadaşça olamasın bana o kızı sevdiğini söylüyo sen yada bi erkek çookk sevdiğin bi kız arkdaşının elini tutmazmısın ?

• bir erkek normal bir kız arkadaşnıın elin tutar tutar fakat reflek geregi yada içinde bulundugu durumda yanında oldugunu hissetirmek için tutar öyle durduk yere tutmaz bizde böyle olabilecekmiyiz demez acık acık cocuk sana halleniyor işte

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadasca düsünüyorsa tutmaz.

0|0
    0|0
  • Tutar.Tutmuş işte.

0|0
    0|0
  • bunu ben de merak ediyorum. benim de arkadaşım sandığım biri ellerin ne güzel deyip iki eli arasına alıp öyle tutmuştu bir süre. arkadaşça duygulardan olduğunu sanmıyorum. umarım benim fesatlığımdan ötürü kaynaklanmıyordur bu düşünce?

0|0
    0|0
    • aynen bende korkmuyor değilim ya çünkü cidden çok yakınız ama neden böle yaptığına bi türlü bi anlam veremedim ...

• Sen erkek arkadaşın varken yakın arkadaşının elını hangı maksatla tutarsan oda o maksatla tutmuştur bılmem anlatabıldımmı ;)

0|0
    0|0
  • Tutmaz(bana göre adam değildir o erkek)

0|0
    0|0
  • Tutmamalı, tutturmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...