Bilgili arkadaslarr lutfen?

squat yaparken üst bacak kalınlasır mı 49 kiloyum 160 boyum var üst bacaklarımı inceltmek kalçalarımın toparlanmasını istiyorum ama squatı arastırırken üst bacak kalışlasıyo diye bişey duydum bilgisi olan yardımıcı olabilir mi

Güncellemeler:
squat yaparken üst bacak kalınlasır mı 49 kiloyum 160 boyum var üst bacaklarımı inceltmek kalçalarımın toparlanmasını istiyorum ama squatı arastırırken üst bacak kalışlasıyo diye bişey duydum bilgisi olan yardımıcı olabilir mi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• o dediğin bölüm en büyük kas grubu hareket o bölgedeki kasları uyaran fakat yağ yaktığın kadar kalınlaşmaz büyük kas gruplarının gelişimi çok zaman alır araştırmalara göre düzenli vucut geliştiren biri 1 yıl sonunda tüm vucudunda 5-6 kg kas kütlesi artırabilmiş

0|0
    0|0
    • kalınlaşma veya incelme olur mu

• Önceleri oldukça incelir sonra yavaş yavaş kalınlaşabilir hamlığını attıktan sonra ki gelişmeyi hiç ölçmesen bile kaldırdığın ağırlık farkları ile anlayabilirsin düşük ağırlıklı çok setli egzersizler daha fazla kalori harcatır yüksek ağırlık kası zorlayacağı için vucudun aldığın besinler ile o bölgeyi güçlendirmeye çalışır

Erkekler Ne Diyor 4

• Squat türüne bağlı olarak quadriceps ve hamstring kısımları farklı oranlarda ister istemez çalışacaktır. Kalçalarının toparlanması için yapıyorsan ve aynı zamanda üst bacak bölgesinin hacimlenmesini istemiyorsan yüksek tempoda bol tekrarlı ve/veya drop setli çalışma şeklini benimseyebilirsin.

0|0
    0|0
    • üst bacak incelmesi kalçanın toparlanmasnı istiyorum

• Zor bir durum. Zaman zaman artan kardiyo temposuyla üst bacakların hacimlenmesinin önüne geçebilirsin.

• profesyonel bilgi al bence. spr salonu hocasıyım danşma ücretli değil git bir salona. görmeden kimse ciddi proğram veremez doku basen H2 tüketimin bisürü done lazım

0|0
    0|0
  • Ust kismi kaslanir

0|0
    0|0
  • Hayır abla senin bacağından biraz incelesiyor ama kısarsan da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...