Yeni tanıştığınız kıza diyelim ki aşık oldunuz ne yaparsınız?

erkekler veya kızlar farketmez yeni tanıştığınız bir kişiye diyelimki ilk görüşte aşık oldunuz nasıl yaklaşırsınız ve ona karşı hissettiklerinizi dile getirirsiniz ve ben okul ortamında olduğum için acaba nerde açılmalıyım ona ?

acil cevap lütfen

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence açılmadan önce arkadaşça yaklaş ki reddedilmeyesin. Çünkü hiç tanımadığın insandan bir anda gelen teklif reddedilmeye mahkumdur. Başka yollarla ulaş derim ben hem sen de tanımış olursun, belki de hoşlanmazsın, hemen aşk konusu açılmamalı... İnsana özgür düşünme payı, ölçme tartma payı bırakmalı...

0|0
    0|0
    • eh arada benle konuşuyor bazen gülerek konuşuyor hani yakın olmaya çalışıyorum diyalokları uzatmaya çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk görüşte aşk mı ? aşkla beğenmeyi bi ayırt edin artık. her yerde de açılabilirsin. değişiklik istiyosan uzaya çıkın.

0|0
    0|0
    • :D her yerde olmaz ki bi ayrı hava olması lazım cafeye çağırıyım dicem imkansız yeni gördüğüm bi kızın gelmesine imkn yok

• onun olduğu ortamlarda ol

• zaten okuldayız ama hep arkadaşlarıyla takılıyor :D

• Açıl işte bir yerlerde.

0|0
    0|0
    • ama nerde mesela boş ders iyi olur diye düşünüyorum tenefüs olmaz ya da beden dersinde ama hep futbol oynuyoruz

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşça yaklaşma sakın. Aşağıda sana bu konu hakkında doğru bilinen yanlışları ithaf ediyorlar...

Önce kızı etkilemelisin. Kıza duygularının çeşitliliğini yaşatmalısın... Dış görünüşünü cazip hale getirmelisin...

Bunları zamanla uygulayıp açılman daha mantıklı olur.. Biraz rasyonel düşünmekte fayda var...

0|0
    0|0
Yükleniyor...