Beldeki yağ ve göbek sorunu sporcu arkadaşlar?

Bel çevremde çok yağ var ve azıcıkta göbeğim var ben karın kası yapmak istiyorum yardımcı olabilcek birirsi var mı ne yapmam gerek nasıl eritebilirim iyice bir sporcu arkadaş bakarsa sevinirim.

1|1
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi kardeşim sana şöyle anlatayım öncelikle sadece mekik hayperextention twist gibi hareketlerle mide kaslarını cıkartamazsın bu işin %80i diyetdir şeker asla kullanmayacaksın asitli içecekleri fazla çiğ karbonhidrat tüketmemelisin çikolata cips asla sadece proteinli yiyecekler yemelisin meyve tabiki brokoli lahana pırasa gibi besinler tüketmelisin anca bu şekilde istedin vücuda sahip olabilirsin daha sonra mekik twist gibi hareketlerle eriyebilirsin :)

0|0
    0|0
    • Çok haklısın kardeşim o ağzına sağlık şeker ve çikolata cips türleri zaten en büyük etken günde 500 mekik çeksek bile bunlar olduktan sonra istediğimiz şeye ulaşamayız yalnız sana tek bir sorum var ben bunları hayatımdan çıkarabilirim öyle bir iradeye sahibim peki haftanın kaç günü çalışsam yeter karın kası için beldeki yağların gitmesi için bir video var mı bildiğin çalışsam felan söylüyebilirmisin sana zahmet?

• Peki son bir kez daha rahatsız edebilirmiyim kardeş benim boy 190 kilo 87 bodyi 4-5 ay yapıp bırakmıstım 2 haftadan beri yapıyorum bana pazu göğüs omuz bacak arka kol sırt antreman programı yazabılırmsn hangısının hangısıyle kaç gunde bır yapaym?=

• kardeşim burdan hareketleri söylesem bile anlamassın internetten araştırarak videoları bulabilirsin örneğin googleye dumbell göğüs hareketleri dumbell alt gögüs hareketleri gibi yazarsan amacına ulaşabilirsin

• erimiyor şu an benim de var :/

0|0
    0|0
    • Nasıl erimiyor haftanın 4-5 günü antreman yap bak nasıl erir..

Yükleniyor...