Erkekler başınızı yastığa koyduğunuz zaman...

beyler, erkekler...başınızı yastığa koyduğunuz zmn gerçekden çok hoşlandığınız sevdiğiniz fakat uzakdan sevdiğiniz ve açılabildiğiniz zmn gerçekden ciddi bir ilişki yürütmek istediğiniz bir kızla ilgili aklınızda ne tür hayaller kurarsınız ve böyle tek başınıza olduğunuz zmnlarda o kızı düşünürken gözlerinizden yaş akarmı eğer akıyorsa neden?

Lüften samimi bir şekilde cevap verin

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Onunla kuracağım ailemi hayal ederim. Hayallerimin çoğu zaten rüyalarımda gördüğüm şeylerdi. Örneğin çalışma masamda işim ile ilgilenirken onun bana yeşil çay getirmesini hayal ederim. Bir de özellikle ilerde bir kız çocuğum olmasını isterim. Tıpkı annesine gibi olmasını isterim. Evleneceğim kişinin gözlerine bakarak sarhoş olmayı hayal ederim. Antremanlarımdan dönüşte beni o küçük kızımla dışarıda beklediğini hayalini ederim.

Evet bu hayalleri kurarken gözümden yaş düşmediğini söylersem yalan söylemiş olurum. Sorumluluk almayı ve aileme öncülük etmeyi hayal ederim. Evleneceğim kızın bir adım arkamda durmasını isterim ki ona ve küçük kızıma zarar gelmemesini hayal ederim.

Geleceğe dair çok güzel hayallerim var. Gerçekleşmesini ise o kadar çok isterim ki...

16. yüzyıl Japonya'sında 20 yaşında koca klanın ve ailesinin başına genç daimyolar geçerdi. O andan itibaren ailesine öncülük eder ve ailesi için en iyi olanı yapmaya çalışırlardı. Benimkiside buna benzer idealler.

2|0
    0|0
    • ne güzel, senin sevdiğin ve evleneceğin kız yaşadi :)

Umarım hayalindeki gibi birini bulursun

Cvbın içinde teşekkürrl

• Güzel dileklerin için çok çok teşekkürler. İyi bayramlar :)

• rica ederim ne demek, sanada iyi bayramlar :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Vallaha başkalarını bilemicem ama ben onun gerçek yüzünü görünceye dek her gün daha çıkma teklifi edemediğim kız ile evlenmek için ve diğer şekillerde dua için en az yarım saat ikimiz adına dua ediyordum ama bir gün bile kaçırmıyordum sanki kaçırsam ona haksızlık yapmış oluyordum ve ayrıca her gece yattığımdada dua ediyordum en çokta rüyama girsin diye dua ediyordum nitekimde rüyamda en çok giren kişi olarak benim tarihime geçti 36 be azmı :D

1|0
    0|0
  • başımı yastığa koyduğumda onunla evlenmiş olurum

elini tuttuğumu duduğından öptüğümün hayalini kurarım aynı hayali yıllarca hiç sıkılmadan kurabilirm. birgün gerçek olsun diye

1|0
    0|0
  • onunla ilgili güzel hayaller kurarsın onun elini tutduğunu tenine dokunduğunu her şeyin onla güzel olduğunu düşünürsün :)

1|0
    0|0
  • Kızla konuşmadan hayal kurmam

0|0
    0|0
  • anam babam ölse gözümden yaş akmaz

elin kızı için neden aksın

0|1
    5|0
  • bida kimseyi sevmiyem .. kafayı yastığa koymak ne kelime hep onu görüyorum rüyalarımda ya gece uykumdan uyanıyorum yaa. kimseyi çok sevmeyin üzülürsünüzz. sadece kendinizi sevin :)

0|0
    0|0
    • demekki yanlış insanı sevmişsin abicim

• bilmiyorum yaa ama kalp kırılsada sever :)

• haklısın zaten kalbin kırıldığında sevmeyi bırakıyorsan gerçekden sevmemişsindir

• Yastıksız yatıyorum:))

şaka şaka atarlanma :D

gözümden yaş akması için kötü birşeylerin olması gerekir ilk önce.

bi problem olmadığı sürece ağlamak neden ?

elilik üzerine hayaller olurdu toz pembe mesela.

balayı felan hayal edebilirdim :))

0|0
    0|0
  • Zaten iş hayatının stresi ve yoğunluğundan dolayı düşünemiyor iken, bağımsızlığımı ilan ettiğim tek yer olan yastığıma koyduğum bu kafanın içerisinde yer edinecek son düşünce.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gerçek hayatta yanına gidememişsem hayalde de gidemiyorum utanıyorum :S

0|0
    0|0
    • yani ozmn aklına aranizda geçen gerçek olaylarımı getirirsin sadece mesela göz göze gelişiniz?

O da utangaç birisi

• evet gözleri aklıma gelir bir de kokusu nasıldır diye merak ederim

• uykum kıymetlidir benim

1|0
    0|0
  • Ağlasam da söylemem.

Ozel hayata saygı...:(

0|0
    0|0
  • Çok az erkek duygusal düşünür.. geneli cinsel anlamda düşünür unutma bunu

0|0
    0|0
  • benden akmaz sadece fantazilerim aklıma gelir bol bol hayel kurarım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeklerin yorumuna baktımda boş yere hayvan demiyoruz abi ya :(

1|0
    0|0
    • hahah evet haklısında hepsini aynı kategoriye sokmamak lazım aralarında gerçekden güzel cevap verenlerde var haklarına girmeyelim :)

• evet var,oğlanın teki uzun uzun yazmış hayallerini ne kadar güzel hayaller onlar ...

Yükleniyor...