Balık burcu kadını tanıdınız mı hiç?

Hiç ilgimi çekmezdi burçlar ama son zamanlar ilgimi çekiyor ve balık burcuyum.. duygusal oluyorlarmış sanırsam. peki tanıdığınız balık burcu kadınları nasıldı? bir de ben çok kıskancım :) çevremde benden başka olmadığı için merak ediyorum

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Balık burcu kadını çok kıskanç olur. Olaylara genelde negatif yaklaşır. Biri ile başına bişey gelse mesela hep kötü tarafından bakar. Hiç iyi tarafına bakıp pozitif yaklaşmaz olaylara. Böyle olunca fazla duygusallaşır ve hep üzülür kendini yıpratır. Herkesle anlaşamaz, dedim ya çünkü şnsanlar hep hatalıdır onun gözünde. O çizgiyi bir aşabilse, ah o insanları hatalarıyla bir kabullenebilse herşey çok daha güzel olur onun için. Balık burcu kadının onu son derece iyi anlayabile bir dosta ihtiyacı vardır. O dost öyle biri olmalıdır ki oana hep pozitif yaklaşmayı göstermelidir. Balık burcu kadını olan biriyim, onunla yaşamak zor ama ben onu bu eksikleri ile kabullenmeyi öğrendim artık. Günden güne daha iyiye gittiğini ve ona iyi geldiğimi düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • evet karamsarım hep :(

• İşte onu aşmalısın. Şöyle bak mesela. Hatasız insan olmaz. Onun busu var şunu şusu var dersek ayıklarız hiç kimsecikler kalmaz etrafımızda. Öyle düşünmek yerine herkesi olduğu gibi hatalarıyla sevmek lazım.

• doğru

Erkekler Ne Diyor 10

• Balık burcu erkeğiyim. Senin gibiyim aynı. ,gerçekten filme kendimi verirsem ağlayabilirim ama şener şen gibi hemen ciddileşebiliyorum

0|0
    0|0
  • ilk sevgilim balık burcuydu

Duygusal ve kıskançtı

Anlaşamadık ayrıldık

Ama helal olsun,delikanlı kızdı.

0|0
    0|0
  • ben balık burcu erkeğiyim ve hiç duygusal değilim kendi halimde ne sağa ne sola karışırım çizgimde giderim evet kıskançlık olabilir biraz

0|0
    0|0
  • evet tanıdım..vucutları cok hatlı olur..gozlerı genelde ırı ve cok guzeldır..bı erkegı allah vergısı fızıklerı ve cekımlerıyle etkılerler..cok duygusallardır

0|0
    0|0
    • gözlerim iri değil ama çok güzel olduğunu söylerler :))

• ya bı kadına gore degıl tabı..normal arkadaslarımda oldu.bundan dolayıda bı bılgım var ;)

• sende gızlısın maalesef..ole olmasaydı ozelden yazısırdık :D

• ANNEM balık burcu kurban olurum ona

1|0
    0|0
  • bende balık burcuyum. senin kadar kıskançlık yok

0|0
    0|0
  • kıskanç çogu özelliği iyi değil. Bi şeyi hemen olsun istiyor.

0|0
    0|0
  • hayalperest, konuşkan, duygusal, ispiri ve eğlenceli, sağlık sorunları olan, içine kapanık, kinci

0|0
    0|0
  • Senle başlasak ?

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşım balık burcuydu ve aşırı duygusal ve kıskançtı bende aslan burcuydum çatışmalarımız oluyordu bende duygusal olmama rağmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Balık burcu kadınıyım ve doğrusunu söylemek gerekirse dengesizin önde gideniyim.

0|0
    0|0
  • Annem balik burcu ve o da acayip kiskanctir

0|0
    0|0
    • başka nasıl özellikleri var benziyor muyuz merak ettim :)

• cok seker biridir konuskan hirsli alinganda olabiliyor bazi bazi dediklerimi yanlis anliyor afra tafra yapiyor

• evet hırs bendede var :) kin güdüyor mu

• kuzenim balık burcu, acayip kıskanc bir bayan, duygusallıgını gormedim ama tek ozelligi bence kıskanc olması

0|0
    0|0
    • başka belirgin özelliği yok mu?

• ha evet kinci ya ben sahsen kendisinde cok hoslanmam bu huyları yuzunden

• anladım

Yükleniyor...