Bir kadının gözyaşları erkekleri etkiler mi?

Herkese iyi geceler;

Bir kadının gözyaşları erkeğin üstünde nasıl bir etki bırakır?Erkekleri gerçekten yumuşatır mı kadının gözyaşları?Dayanamaz kadının dediğini yapar mı?Gözyaşları kadını silahı mıdır?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gözyaşları kadının silahı değil tam aksine bizim zayıf yönümüzdür. gözyaşı varsa zaten savaş yoktur. O damla düşmez çeneden aşağı, maksimum elmacık kemiklerinin ordaki yokuşta tutulur, itinayla öpülür, seviyorsan içilir. gözyaşı çıkmışsa o gözden, o göze bakmaya ömür yetmez. riya,yalan olmadan tüm yıldızları alır gösterir gerçeği senin gözlerine. Varsab bakarsın ,dalarsın, o ince sicime boynunu dolarsın. yoksan zaten farkına varamazsın. suyun ziyan hali boşa akan gözyaşıdır. Rakı içtim..melankoliğim..kusura bakmayın.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Gözyaşını silah olarak kullanan çok kadın var maalesef. Bu aslında erkeğin kişiliğine bağlı biraz da. Duygusal bir erkekse etkilenmemesi olanaksız gibi bir şey. Maço ise aslında gene etkilenir ama tepkileri daha farklı olur. İki uç örneği verdim benim açımdan sonucun fazla farklı olmayacağını anlatmak için. Aman ha böyle söyledim diye sakın iki gözün iki çeşme olma. :))

0|0
    0|0
  • Bir kadının gözyaşları erkeği etkiler ve yumuşatır, hatta taş yüreklileri bile .

Gözyaşları kadının silahıdır, yeter ki sahte olmasın.

0|0
    0|0
  • selam titi sanada iyi geceler.evet gözyaşlarınız en etkili silahınızdır.ancak ne var ki karşımda 2 sevgilim ağladı ama kararım kesindi.onlar hayatımda birer anı olarak kalacaklardı.ve öyleler.

0|0
    0|0
  • Kadını erkeği farketmez ışık görmüş tavşana dönüyom

1|0
    0|1
  • duygularımı kontrol edebilirim yani duygularım beni yönlendiremez. o göz yaşları mutlaka etkiler ama dediği herşeyi yapmam

0|0
    0|0
  • etkiler ama bazıları timsah göz yaşı

0|0
    0|0
  • beni etkiler hemen bi yumuşarım bi garip olurum ki kendi kendimede çok uyarmışımdır bu konuda ama oluyorum ne yapıyım

0|0
    0|0
  • eğer ben ağlattıysam kahrolurum ben birde yufka yürekli ve maalesef fazla duygusalım bazı filmlerde ağladığım bile olur artık sen düşün sevgilim ağlarsa neler yaparım herhangi bir kız ağlasa bile bayağı bir üzülürüm

0|0
    0|0
  • öyle olduğunu söylerler ama ben nefret ederim...

her zaman dik durup,mantıklı ve sakin konuşan kadındır favorim...

0|0
    0|0
  • Sadece kadınların değil tüm insanların gözyaşları birisini etkiler.

Doğru bir tespit silahıdır evet.

0|0
    0|0
  • Kahretsin dayanamayacagim tek sey en etkili silahiniz ozellikle ben aglatmissam canimi istese susmasi icin veririm

0|0
    0|0
  • evet yeşil gözlü bir kadının bebek gibi ağlamasına dayanamam :))

0|0
    0|0
  • timsah gözyaşı bile olsa sevdiği için kimse dayanamaz.

0|0
    0|0
  • Nedendir bilmiyorum dayanılmıyor ne kadar kassak da kendimizi olmuyor

0|0
    0|0
  • bu silah benim için geçerli çoğu zaman

0|0
    0|0
  • Kadının, erkek için öznesinin ne olduğu önemlidir ve değişkenlik gösterir.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimi evden kovarken tekrar denememi sağlayan sadece giderkenki göz yaşlarıydı

0|0
    0|0
    • vay be demek ki baya etkili o zaman.

• kesinlikle , hiçbir zaman kararımdan dönmem, öyle ki yanlış karar versem bile , o karar benim kararımdır ve nettir, velhasıl öyle olmadı

• Gözyaşlarını silah olarakmı kullanmayı düşünüyosun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bunu kötüye kullanmadığın sürece bence senin duygusallığını gösterir ve gerçek üzüntünü gösterir karşı tarafta bunun timsah göz yaşları olmadığını anlarsa etkilenir.

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler cabuk ınanır.. Bazıları ınanmak ıster...

Bazı kadınların gozyası tımsah gozyaslarıdır bazılarının gercek...

0|0
    0|0
  • ağlayınca guçsuzlesıyomusum gıbı gelıyo sessızce aglıyorum o an ya da suratına kapatıyorum şarj bıtmıs gıbı yapıyorum

0|0
    0|0
  • bence etkiler ama seviyorsa!

1|1
    0|0
  • Asla bi erkegin karsisinda aglamam.

Babamda dahil.

o yuzden etkilenip etklenmedikleri umrumda bile degil

0|0
    0|0
    • Gerektiğinde ağlayın bence. Umrunda olsun. İnsani vasıflarımızdan biridir ağlamak. ;)

• Erkegin karsisinda aglamam mi insan vasiflarimdan biri olucak?

Tabiki agliyorum ama bu silahla vurmadim hicbir erkegi:)

• kadının acizliğini gösterir,vazgeç.evet erkeği etkileyebilir ama her kadın da her erkeğin karşısında ağlamaz.

0|0
    0|0
  • Evet silahıdır. Kralını yumuşatır

0|1
    0|1
  • Kendine acindirip ezik duruma gelmek istiyorsan eger, evet etkilidir...

0|0
    0|0
    • ama kadınlar bunu ççoook yapıyolar o zamn hepsi ezik

• Ağlayan bir kadını ezik olarak görmeyiz.

• @Keanu : Bir insana deger veriyorsan zaten aglatmazsin !

• Sadece seviyorsa etkiler sevmiyorsa dahada sogur o kisiden...

ama sevende sevdigini aglatmasin bi zahmette bizde kullanmayalim

0|0
    0|0
Yükleniyor...