Dimitar Berbatov hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dimitar Berbatov hakkında ne düşünüyorsunuz? Nasıl bir futbolcu size göre?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• monacoda eski formunu yakalayamaz ise muhtemelen kendisine şans tanıyacak kulüp bulması çok zorlaşacak İbranın bir alt modeli olduğunu düşündüğüm ve çok sevdiğim bir futbolcu bitiricilik, teknik ve top kontrolü üst seviyede

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Berbat biri

0|0
    1|0
    • ok i'll explain it in turkish then, bir takımın futbolcusunun arkadaşına pas vermek için topu ayağından çıkardığını düşün topun ayaktan çıktığı anda pas vermek istediği arkadaşı rakip kaleye en yakın konumda ise ofsayt olur bu kadar basit. anlamadığın bir yer var ise sor :)

• Evet bana da mesaj geldi. kıskanmışlar herhalde :) neyse ben girlsaskguys da takılıyorum. sen de gelsene birbirimizi takip ederiz. hem ingikizcenin hem gelişmesine hem de körelmemesine çok katkısı olur.

• Benim hesabım vardı ama çok sıkıcı geldi orası

Erkekler Ne Diyor 12

• Gol vuruşu iyi kurnaz iyi bir santrafor ölüsü türkiyede iş yapar

0|1
    0|0
    • Gol vuruşu olan bir adam turkiyede krsl olur zaten tempo dusuk 35 40 yasında bile oynar boyle adamlar

• şu an 34 yaşında ama bir çok futbolcudan daha iyi bu adamın tek kusuru temposuz oynaması ve belki çok hızlı da değil. yoksa dünyanın sayılı forvetlerinden biri olarak anılabilirdi ona rağmen manchester united'da oynadı gerçi.

• Aynen dostum ama bizim ligde leblebi gibi gol atar koy gs gol kralı olur :) feneredr aynı şekilde

• Daha onceden iyi bir santfor sayilabilirdi istikrarda biraz priblemleri var ama genel olarak iyi bir golcu.

0|0
    0|0
  • klas bır golcü , ust düzey takımlar arasında manu'da forma şansı buldu , o da o takımın gerçekten çok zor günler gecırdıgınden ötürüydü , bu başarısını milli takıma taşıyamadı fakat , sonuçta leverkusende başlayan hıkayesı Monaco'da devam edıyor , iyi golcü

0|0
    0|0
  • Yetenekli bir golcuydu bence..
    Dikine oynayan iyi bir topcu.)

0|0
    0|0
  • Eskiden az gol atmamıştım onunla bilgisayarda futbol oyunu oynarken. :)

0|0
    0|0
  • Yetenekli ama yaşı geçti artık, ülkemizden bir takım keşke direkt alsaydı United bırakınca. Bu sene de united kan değişimi istiyor Valenciayı falan satarsa almak gerek

0|0
    0|0
  • Berbatov mu kaldi ya adam bu soruyu gorse duygulanir o derece.

0|0
    0|0
    • Hala futbol oynuyor monaco gibi üst düzey bir takımda 34 yaşında ama ilk 11 de mi değil mi bilmiyorum. takip etmedim zamanında zeki bir santrafor olarak görüyordum

• Senin görüşün bir şey diyemem. bana göre yetenekleri ile dünyanın sayılı oyuncularından olma potansiyeline sahipti tembelliğinden dolayı temposuz futbol oynamasaydı.

• Donemi icin iyiydi evet ama modern futbola o zamanki haliyle bile olsa ayak uyduramaz. Futbol su an o zamanki gibi oynanmiyor. İsmi uzun yillar sonra diger buyuk isimler gibi hatirlanmayacaktir. Anca bizim gibi futbolla cok hasir nesir insanlar unutmaz.

• kötü

0|0
    0|1
  • bir zamanlar çok iyi santrafordu hava hakimiyeti yüksek teknik bir futbolcuydu yaşlandı artık iş yapmaz e

0|0
    0|0
  • Zamanında çok iyi bir golcüydü fakat yaşlanmış olması lazım, son dönemlerde pek takip etmedim.

0|0
    0|0
    • Evet 34 yaşında ve monaco'da oynuyor şu an.

• Schevcenko, Henry ve Bergkamp'ı da unutmamak lazım.

• çocukluğumu hatırlattın bana henry ve bergkamp ne muhteşem bir ikiliydi. onlar gittikten sonra daha arsenal eski günlerine dönemedi zaten.

• la get oğlum kızların sayfasına da bulaştırdınız ya futbolu daha ne deyim ben size

0|0
    0|0
    • La, oğlum gibi ifadeler kullanmazsan sevinirim. spor kategorisi bu bu arada.

• yetenekli oyuncu tam sistem santraforu

0|0
    0|0
Yükleniyor...