Hoşlandığım kız ne yapmaya çalışıyor?

adı gamze üniversite 3. sınıf öğrencisi ve ben ondan hoşlanıyorum bende üniv 2. sınıfım ama daha önce 2 sene başka bi yerde üni okudum bıraktım. gamze ile konuştum ve bana dediği hayatımda kimseyi istemiyorum bende beklerim ben elbet bi gün istersin dedim önceden arkadas da değildik tanıştık samimi olduktan sonra direk duygularımı söyledim daha önce terkedilmiş o yüzden ilişki istemiyorum diyor 3 gün önce konuşmuştum ve bana benimle konuşmak istemediğini ümitlenme demişti. dün bende duvarıma 'yanaktaki gamze güzel oluyorda kalpteki gamze acıtıyor ama pişman değilim demiştim oda hemen faceden mesaj göndermiş abartıyorsun falan die neyse biraz konuştuk bugünde faceden ben bişe demeden bayramımı kutladı ve ben ümitlenmeye başladım sizce durum nedir ne yapmam gerek

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hemn duygularını belli etmekle yanlış yapmısın önce güven vermeliydin.sana güvenmeliydi arkadaş olarka da sammiymişinz beraber vakıt gecırıp gülüp eylenıp gezseydinz yani sürekli vakit gecirseydniz senin dogru biri oldugunu hissetseydi ondan sonra zatn zamnla karşılıklı olarak duygularınızı belli ederdiniz.şimdi ise hemn sennle arkadaş olup sevıp sonra eskiden yasadıgı terketme acısını yasıcagından korkmuştur.şimdi senin yapman gereken adım adım yaklaşman suprızler yap sinemaya getir nebliyim bi kucak dolusu gül al benimle cıkman ıcın degıl benm için degerlisin bunu farketmeni istiyorum de v.benzeri şeyler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• hayatımda birini istemiyorum demenin anlamı bazen tipim değilsin demenin basit ve kırmayan yolu..ama devam et olacak gibi geldi :)

1|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • Galiba biraz Naz yapıyoru sen ısrar et Ama öyle aşırıda degil dozunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...