Bayanlar küstüğünüz ya da trip kişiye karşı hareketleriniz nasıl olur ?

Başlıkta da yazdığı üzere trip atınca nasıl davranırsınız,küsünce nasıl davranırsınız ? Bir kız var ve trip mi atıyor yoksa küstümü bana hiç bir fikrim yok.Bazen iki kelime zar zor konuşuyoruz bazen ise beni gördüğünce başını çevirip gidiyor.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• yokmuş gibi davranırım.Çok eski bir söz var :"sçcağın yüze bakma,bakacağn yüze sçma" diye. bende bunu uygularım.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya mesafe koymak istiyor ya da naz yapıyor hani seni bağlamak için. Otur konuş anlarsın. O zaman da çelişkili konuşursa ytolla gitsin o ergeni uğraşma.

0|0
    0|0
  • Bişey yaptıysan telafisini eyyyyle

0|0
    0|0
    • Birşey yapmadım ki görünürde.Durduk yere böyle oldu

• Yani şöyle söyleyeyim ben gidipte buna birşey yapmadım.Farkında olmadan birşey yaptım mı onu da bilmiyorum.

• farkında olmadan bişey yapmıssın öğren

• benim hiç konuşmayıp kafamı çevirip gitme derecesine gelmem için çok büyük birşey yapmış olmalı karşımdaki ama o dereceye gelirsem karşımda susuzluktan ölsün ve elimde su olsun o suyu içerim.

0|0
    0|0
  • Ne oldu diye sorduğunda bir şey yok diye cevap veriyorsa küsmüştür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• valla dalımı kıranın ağacını sökerim :D atıyorum fi tarihinde geldi bana hakaret etti intikamımı alırım aslaa affetmem unutmam hep derim benimle dans edemezsin ateşle oynuyorsun diye ama anlamadı seni sevsem bile yaparım bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...