Askerden izne gelen sevgilimle bayramın ilk günü buluşmadık. Normal mi abartı mı?

Sevgilim asker izine geldi ilk gün karşıladım ailesinle vakit gecirdik tek kaldık o gün hep birlikteydik ertesi gün buluştuk bir kac saat normaldi bugün kurban kestiler arkadasının ailesine gittiler derken bulusmadık sizce normalmi? Normal olabilir ama bana tek senin için geliyorum özledim diyen ne bilim normal mi? Ona birisini yolcu edicem dedim ailemden birini tek gidersem gelirim tek gitme kaçarım evden dedi tm dedim ama tek değildim madem cıkabiliyor kaçabilme ihtimali var neden görüşemedik? Abartıyomuyum acaba?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Böylede abartılmaz daha neler, asker adam geldiğinde ilk bi annesini filan görmek ister seni yine unutmamış görüşmüşsünüz sonra yine buluşmuşsunuz bir tek bugün buluşamadın diye dert etme böyle ufak şeyleri takıntı haline getirme hem canın sıkılır hemde sevgilinle bu yüzden tartışırsan aranız açılabilir çünkü çok basit şeyler bu anlattıkların.

1|0
    0|0
    • ben otogardan karşıladım öyle görüştük yani o ilk gün geldiğinde. Şimdi arkadasınla birlikte kıskanıyorum brz benim psikolojiden kaynaklanıyor akşam cıkamıyorum falan o arkadasınla ben kac ay beklicem hasret cekcem ondan herhalde

• Ya bizim mahallelerimiz yan yana :D

• Yan yana olsun :D sonuçta önemli olan bu adam senin yanına gelemiyor sende ona bi mesaj at görüşmek istediğini söyle tabi bekleyebilirim dersen daha iyi olur.

Erkekler Ne Diyor 5

• Abartıyorsun... Elbette sana da vakit ayırmalı ama hem asker, hem bayram zamanı... İdare et çocuğu...

1|0
    0|0
  • normal sakın bunun için ne canını sık ne çocugun canını sık bende sabahtan beri koşturyodum daha yeni nefes alabildim sabah 6,30 dan beri

1|0
    0|0
  • bak çocuk asker ve biraz rahat bırak tamam senin için gelebilir özlemiştir ama biraz da ailesine zaman ayırmasını iste.. anlayışlı ol ve abartma..

1|0
    0|0
    • Ben zaten ailesinle vakit gecirsin birşy demem ama bana snin için geldm özldm diyor benle bulusmak yerine arkadasının ailesine gidiyor tm hergün buluşucaz diye brşey yok ama sanki arka plana atıomus gibi hissediyorum.

• ben her saniye onun yanında olmak istiyorum kaç ay ayrı kalıyoruz zaten:( Bende benim gibi düsünmesini bekliyorum erkek tabi düsünemez ama ne bilim yaw :D onada birşy diyemiyorum kafasını dağıtmaya geldi sorun cıkarmım die.

• sende haklısın tabiki ya şimdi ikinize de birşey diyemiyorum ki :)

• Normal bence

1|0
    0|0
  • çok abartmışsın ama cidden

1|0
    0|0
    • belkide geldi diye cok ilgi bekliyorum belkide ondandır. Ama benle vakit geçirmek varken arkadasının ailesine gidiyor benle geçirebilirdi ya hos erkekler bizim kadar ince düşünemez ama ne bilim o kadar özleyen benim için gelen sanki beni arka plana atıyomus gibi hissediyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Bayram bu, ve adam askerdeb izne gelmis. Hersey olabilir, aileler fazla vakit gecirmek istiyor olabilir, o birilerini ozlemis olabilir.

Abartma..

1|0
    0|0
    • Bana diyodu ailemden cok özledim seni akrabalar önemli değil ama arkadasının ailesine gidiyor bayramlaşmak için ne bilim zaten geç uyanıyor zamanımız kalmıyor böyle hiç görüşemiyoruz :S

• Yok zaten tek kendimi yiyip bitiyorum yansıtmıyorum fazla:D

Yükleniyor...