Tipim öcüye benziyor...

allahın yarattıgına öyle denmez ama öyle ne yapayım. Ama gel görki güzel mi güzel kız benim yanıma geliyor ilgileniyor. Ne yapmaya çalışıyor dalga geçicek birinimi arıyor. Stresmi atıcak egomu tatmin edicek.

Güncellemeler:
Gerçekten güzel esteik ve kaslı bir fiziğim var bu yüzden olabilirmi. Yani ego değilde siz diyin kendimi telkin etmek.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Rüyama girme sakın tırsarım..

0|1
    2|3
    • görmediğin bir şey nasıl rüyana girer.

• Pastanade otururken sıkılırsın (tahmin). Başka site varmı bakıcak :P. hoşçakal artıladım.

Kızlar Ne Diyor 11

• güzel birinin senle ilgilenmesi için illa yakışıklı olman gerekmiyor demek ki sen de onun ilgisini çekecek diğer yakışıklılarda olmayan özellikler var

0|0
    0|0
  • Belki işin iyidir.

0|0
    0|0
    • 2000 tl gelir bu şartlarda iyiyse o yüzdendir. haklısın.

• :D belki korku filmi seviyordur :D şaka bir yana şöyle bir şey var ki hayatta herşey dış görünüşten ibaret değil belki bi ortak noktanız vardır ya da onu mutlu ediyorsunuz gel gör ki tabi dalga geçiyor da olabilir hatta bi arkadaşıyla iddiaya girmiş bile olabilir yani anlaman için biraz daha zamana ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • kendini öcü diye şartlandırma iç güzellik vardır sende :) tabi ben malet olasıca bir pisliğim dostum diyorsan öcü sever olabilrler :D şaka bir yana kendini kötü görme hep iyi gör o zaman sıkıntın olmaz :)

not : resmin olmadığı için egonu tatmin etme çabasında değilsindir demiii ?

0|0
    0|0
    • İç güzelliğe kimse bakmaz.

• genelleme değil gerçekten öyle birşey var :) sen kendine güvenmedikçe zaten kimse seni beğenmez. hoş millette geliyomuş ama anlamadm :D

• Güvenmedim hiç bir zaman. Önerin için teşekkür ederim.

• Tipin öcüye benzeyebilir sana göre belki de karizmatiksindir...Mesela behzat ç. de oynayan adamda tipsiz ama karizmatik gelir bana..

0|1
    0|0
  • resım koy bakalım ks üyeleri karar versin öcü müsün değil mısın

0|1
    0|0
  • Olabilir bir çekiciliğin vardır

0|0
    0|1
  • Niyetlerini çok iyi anlamışsın.

0|0
    0|0
  • pas ver bana behçet :(

0|1
    0|0
  • Öcüleri severim.

0|0
    0|0
  • Zengin misin ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Çirkin karizması denilen bir şey var.. ve çirkinlik, kimilerine göre yapay değil, tam anlamıyla gerçekçi bulunduğundan seksi gelebiliyor..

Bir de içinde bulunduğumuz zamanlarda, kadınlar erkekleşip, erkekler kadınsılaşıyor.. Etraf, tertemiz renkli gömlekli, hisli ve parlak bebelerle doldu.. E mantıken, çirkin erkek daha bir maskülen gelebiliyor kadınlara..

Ha bir de Serge Gainsbourg var: link

1|1
    0|0
  • Şölye bakmak lazım konuya belki senin gözündeki beyaz başkasının gözünde siyahtır ama siyaha beyaz diyodur :) kendini kötü görüyo olabilirsin herşey tiple olsaydı maymunun nesli çoktan tükenmişti :)

0|0
    0|0
  • belkide benzemiyodur belkide sorun tipinde değil beynindedir.

0|0
    0|0
    • Olabilir hocam bende şaşırıyorum bazen

• Bazı kızlar öcülerden hoşlanır

0|0
    0|0
  • komik görüyordur seni o yüzdendir

0|0
    1|0
  • bunu bize değil ona sor

0|0
    0|0