Görücü usulüyle tanıştığınız kızı beğenmezseniz ne yaparsınız?

görücü usulu veya arkada tavsiyesiyle biriyle bir cafede vs görüştünüz ama beğenmediniz ne yaparsınız yani kıza karşı nasıl davranırsınız

Güncellemeler:
bu kişi görüşmek istediğini söylüyor ertesi gün kusura bakma dıyor

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzüne bir şey demem aracı olana durumu anlatırım. Usturuplu olarak kıza söylerler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• gayet kibar davranırım.. sonuçta bir hayat kurulacak ayıbı yok bunun beğenmek zorudnda değilim ama karşı taraf kırılmamalı ve umut verilkmemei... kibar ama kesin bir şekilde reddedilmeli

2|0
    0|0
    • yaşından beklenmıcek olgun bır cevap:Dbu kısı 33 yasındaydı

• Sırf kızı kırmamak, üzmemek, kendine olan güvenini sarsmamak için 2 ay flört etmişliğim olmuştur bir kızla.

0|0
    0|0
  • allahım seni daha iyi insanlarla karşılaştırsın derim.. ama direk demem tabi ayıp olur böyle laf arasında..

0|0
    2|0
  • Açık Açık Söylerim Mesela:

Bak ikimizde farkındayız ki biri birimizi ne tanıyoruz ne de seviyoruz, varsayalım oldu bu iş yani evlendik,peki sonra ne olacak, biri birimizi sadece hayal kırıklığına uğratmış oluruz. Bak yalnış anlama sen güzel bir kızsın ama ben böyle istemiyorum, ani tanımadığım kişi ile yaşamak bana zor gelebilir.

Not : Aklıma ilk Gelenler

0|0
    0|0
  • Görüşmem bir daha, kibarca arkadaş olabileceğimizi söylerim. Yani vites düşürürüm.

0|0
    0|0
  • onu kırmamak icin şöyle derdim.

çok tatlı ve güzel birisiniz ama su anda benim ailemin bilmedigi coktandır sevdigim bir kız arkadasım var. kusura bakma . ama arkadas olabiliriz.

0|0
    1|0
  • en azından tarzım değilsin diyip başkalarının yaptığını yapmam karşımdakinin de bir insan olduğunu bir kalp taşıdığını düşünürüm

0|0
    0|0
  • yani olabildiğince zorlarım olabiletisi varsa aannem kardeşim babam bu kız olsun diyorsa sonuna kadar zorlarım bazı kriterlerden bile feragat edebilirim ama hiç olmiyicak gibiyse üzmeden kırmadan uzaklaşarım

0|0
    0|0
    • valla bir kıza ümit verip bırakmak bence karaktersizliğin dik alasıdır onun da ailesi var mesela biri benim kardeşime öyle birşey yapsa böbrek nakli yaparım ona çok büyük bir hatası yoksa yapılmamalı öyle birşey

• yüzyüze halletmeniz taraftarıyım

• ya adam istemedıgını soluyo ne yuzyuzsı

• Kıza karşı tavrım kötü olmaz konuşurum ki tipiyle yargılamam asla dış görünüşü iyi olanları görüyoruz :) sonra ayrılır aile ortamına geçtiğimde beğenmediğimi söylerim ..

0|0
    0|0
  • iyi davranırım kırmam ama ümit de vermem sonra bidaha aramam

0|0
    0|0
    • keşke herkes sen gıbı olsa

• ben direk söylerim düz bir insanım

0|0
    0|0
  • hiç aramadan sormadan soğuturum olayı :)

0|0
    0|0
  • Biraz soğuk davranırım. Ve beni kırıp gelmediği için teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • sonra görüşürüz derim görüşmem

0|0
    0|0
    • neden gorusuruz dıyosunkı

• farkeden bısey olmaz bence sonradan anladıgındada aynı sey olacak

• tamam anlaşıldı sen hoşlandın çocuktan o aramadı daha üzülme kader kısmet o beğenir sen beğenmezsin sen beğenir o beğenmez bu işler böyle benim de çok başıma geldi çok üzüldüm çok ağladım ama sonunda mutlu oldum

• lavoba bahanesi kacardim

0|0
    0|0
  • guncelleme baya acik sende kapat gitsin

0|0
    0|0
  • sohbet ederim bi süre sonra kalkma vakti gelince kalkarız sonra aramam sormam

0|0
    0|0
  • Hayatını etkileyen biri vardır belkide seninle ilgisi yoktur :)

0|0
    0|0
  • sen ne yasadin sana nasil davrandi ilk once onu soyle

0|0
    0|0
    • mecnun 3 saat otrduk yedık içtik adam senle tanıstıgıma memnun oldum dedi tekrar gorusmek isterım dedı ertesı gun kusura bakma dıye mesaj attı

• masada kalbini kirmak istememistir.olmuyorsa olmaz kapat gitsin

• hayır cok sacma herhangı bısey soylemeyebılırdı sonra haber gonderırıdı

• dost arkadaş olacağımızı özellikle vurgularım .

0|0
    0|0
  • telefonlarına çıkmam mesela

0|0
    0|0
  • Uzatmadan kalkarım

0|0
    0|0
  • Nasıl davranırım değil beğenmediysem ,davranmam bile .nasıl bir cüle bilmiyorum ama davranmam :)

0|0
    0|0
  • Kafeye gittim diyelim. Baktım kızı beğenmedim hemen garsonu çağırır, hesabı öder, sonrada kaçarım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesin elektrk alamadım diye,kız hbr alır sanki :D

0|0
    0|0
    • :D yok haber almadım teli vardı bende mesaj attı kusura bakma dıye

• sende bu özgüven olduktan sonra,kıymet bilene gidersin inş:)merak etme:D gül geç eferim sene:)))))

• Sen bu 1 yıl içerisinde 3. kez reddedilmeye fena takmışsın.

0|0
    0|0
    • sanırım kendisini tanıyorum hak etmediğini söyleyemiyeceğim

Yükleniyor...