Kapat

Radyocular iyi bilir.. Hangi radyo programını dinlersiniz?

Burda ilk olarak soru sormak değil ama yazının içinde sorularda var.

Yaşı eski olanlar anlatır. Radyodan dizi dinlerdik düşünüyorumda acaba hangi kahramanlar kurardılar kafalarında. hiç beklenmedik kahramanlar yaratırlamış beyinlerinde. herkezin sevdiği kız farklı olurmuş. kimi gözlerine bakamadığı kimi ellerini tutmak için can attığı kahramanlar.

TV , PC TELEFON... diye hayatımıza giren onca şey bir diğerini geride bırakıyor.

peki zamana dönersek varmı sizinde Suan dinlediğiniz programcılar. Radyo showları. özellikle geçecileriniz Varmı? yanlızlığa ortak olduğunuz

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Oooo çooook unuttuklarım olabilir...

Zeki Kayahan Coşkun, Nihat Sırdar ALEM FM

Serdar Gökalp, Rıza Esendemir, Ceyhun Yılmaz BEST FM

eskiden Muzaffer Güsar (muzo) ve Hakan Gündüz.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• denk geldiğimde yön radyo'da türkü sözlüğü programını dinliyorum, türküleri çalmadan önce içinde geçen yöresel/eski kelimeler ile ilgili bilgi veriyorlar.

ntv radyo'da yayınlanan babil kulesi de vaktim oldukça takıldığım programlardan.

bu arada, ntv radyo yayınları tam da geçmiş dönem radyoculuğuna benzer, bu yüzden de pek severim.

özellikle akşam saatleri ve hafta sonları ayrı bir güzel oluyor dinlemesi.

0|0
    0|0
  • arkası yarınlar :)) yapmaktan yapımcılığını üstlenmekten en keyif aldığım programlar ... radyo yaşamın bir parçasıdır. hele benim gibi bu işi yapıyorsanız ayrı bir ağız tadı bırakır hatıralarda :D

0|0
    0|0
  • Program dinlemem Lounge Fm dinlerim.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• radyo eksen dinliyorum genelde

0|0
    0|0
  • kaybedenler klübü

0|0