15 gün içerisinde bu programı uygularsam kaç kilo olurum?

şu an 53 bucugum sabahları haslanmıs yumurta öğlen tam bugday ekmeğinden sandvic ve süt aksam salata bu programı uygularsam 15 gün içinde kac kilo veriirim sizce

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar erkeklerden çok daha zor kilo veriyorlar metabolizmaları gereği, ideal kilonuza çok yakınsınız kşlo vermekte zorlanabilirsiniz;
    yumurta yerine peynir; sandviç yerinde de yoğurt ve salata akşam da çorba da salata, 3 ara öğün yapın diet bisküvi vb. sanırım 2 haftada 5 kilo verirsiniz

0|0
    0|0
    • 3 kilo gibi de olabilir boyunuz uzun mu

• olma şansınız var ama beslenmeniz çok mininmumda meyve araöğünleri yiyin sağlığınızdan olmayın, bence düşersiniz o kiloya

• cok tesekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 10

• boy kaç

0|0
    0|0
  • Bu senin metabolizma hizinla alakali ama yavas olsa bile bayagi verirsin. Ama verdigini korumak onrmli cunku daha hizli alirsin koruyamazsan. Uzun sureli beslenmeni degistirebilecegin bir duzen kur kendine. Mesela karbohidrati azalt abur cubur kesinlikle yeme. Ara ogun olarak yesil elma ye. Balik ye bol bol. Ben 5. Sinifta 83 kiloydum yeme aliskanligim duzene girince kilomu verdim ve koruyabildim yani. Tavsiyem 15 gunluk,20 gunluk olmasin koklu bir degisim olsun

0|0
    0|0
  • fitness antrenoru olarak sana onerim su
    kahvalti en onemli ogundur saglam yap zeytin peynir domates vb beyaz ekmek tuketme cavdar ya da kepek ekmegi asiri degil oglenleri sebze yemegi aksamlari 7 den sonra yemek yeme yogurt veya meyve bol bol greyfurt limon veya maydanoz suyu tuket yag yakimini hizlandirir ekstra olarak kuru yemis yiyebilirsin uzum kurusu gibiseyler

0|0
    0|0
  • Boy kaç?

0|0
    0|0
  • 4 kilo verirsin. 3 litre su ve 0.5 kg kas, 0.5 kilo da yağ kaybedersin. Aslında 0.5 kilo vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • 3 falan

0|0
    0|0
  • Yumurta nın sarısını yemeyin. Ve bol yağsız tutsuz et tuketin

0|0
    0|0
  • 48 kilo ideal

0|0
    0|0
  • 53 kilo iyi bence ericeksin :)