Bayram mesajı atmış, ne yapacağım?

ilkokuldan eski bi arkadaşımı görmüştüm 4 ay önce ve bu çocuğun adı burak...mesajlaşmaya başladık.her şey güzel gidiyordu arkadaşız falan diyip yokluyordum bunu,bana bişey hissetmesin diye çünkü benim hala aklımda olan ama artık imkansız olmuş biri varda..neyse..oda bana tamam sürekli bunu söyleyip beni üzüyosun falan demişti.ve neyse buluşmaya karar vermiştik bunla pazartesi günü çegelköyde..ama kadere bak ya ben pazartesi günü ve çenleköyde o sevdiğim çocukla buluşucaktım ama kısmet işte olmadı..zaten oda kadiköyde buluşalım demişti sonradan neyse..şimdi bu burak dediğim arkadaşım daha önce bana "sende beni bırakıp gidermisin sıkılırmısın benden diye " bana mesaj atmıştı bişey dememiştim ogün..ama şimdi buluşmamıza karar vermişken gene böle bi mesaj atması canımı sıktı ne saçma salak bişey ya o gün bugün konuşmuyorum buluşmadımda geçen mesaj attı ben senle dertlerimi paylaşmak istiyorumdie cevap vermedim.sonra pnar diye mesaj atmış adımla hitap etmiş..gene cevap vermedim.bugün bayram mesajı atmış güya toplu..hey allahım ya ne yapcam ben ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Acikca soylemek gerekirse burakta ne yapacagini bilmiyor. Arkadasiz diye yoklaman onu umutsuzluga dusurmus bile ola bilir. Yani tecrubesi olan bir arkadas olsaydi tabikide arkadasiz diye surekli yoklamandan birsey cikara bilirdi ama benim fikrime gore oda senin yoklamandan haberdar degil. Diyecegim suki eger ona karsi belli basli duygular besliyorsan senin biraz daha acik davranman iyi olur diye dusunuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Engelle numarasını.

0|0
    0|0
  • Bu kadar önemseme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...