İnsanlara önyargıyla yaklaşır mısınız?

Önyargılarınızı kırabılırmısınız yoksa önyargı ıle mı yaklasırsınız?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen önyargı ile yaklaşırım ama yanlış olduğunu da biliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• insanın doğasında vardır bu. yaklaşmam diyen yalan söyler. bir düşün gece yürüyorsun eve doğru kapkaranlık sokakta arkanda biri var takım elbiseli biri korkarmısın korkmazsın, ama üstü başı dağınık sakallı saçı dağınık biri olsa tehdit olarak görürsünüz. görünüş önemlidir.

0|0
    0|0
  • önceden öyleydi taki 1 sene önce ya kadar şimdi dil din ırk ayrımı yapmadan herkes eşittir.

eınsteın: önyargıyı yıkmak atomu parçalamakdan zordur.

1|0
    0|0
  • evet, ister istemez

0|0
    0|0
  • kesinlikle hic kimseye onyargiyla yaklasmam oyle yapanlarlada butun iliskimi keserim neye mal olursa olsun

0|0
    0|0
  • tanışmadan önce ön yargı yapabilirm ama sonra insan öyle biri olmadığını görünce yanıldığını anlııyor

0|0
    0|0
  • Eskiden öyleydim ama artık değilim.

0|0
    0|0
  • bence sen yaklaşıyorsun

0|0
    0|0
  • adamına göre

0|0
    0|0
  • ön yargıliyim hemde çok.tanimadiğim insanlardan çekinirim ve soğuk davranirim

0|0
    0|0
  • herkese ön yargılı yaklaşırım

0|0
    0|0
  • Metal dinleyenlere satanist , küpe takan erkeklere gay yakistirmasi yapmak gibi mi :D

0|0
    0|0
  • önyargı kötü birşeydir ama bazen yaklaşıyorum elimde değil napim :S

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Hayır herkesi olduğu gibi kabul ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaklasirim. Yaklasmam diyenin de anlini karislarim.

Herkes yasadigi toplum, kultur, tecrubeler yuzunden bir nebze bile olsa on yargilidir.

0|0
    0|0
  • objektif yaklaşmaya çalışıyorum,çünkü karşımdaki insan hatalı bile olsa ben de bir zamanlar bildiklerimden bihaberdim ya da olaylar benim bakış açımın dışında da gelişiyor olb.

hayırlı bayramlar:)

0|1
    0|0
  • hayır.

1|1
    0|0
  • Her zaman ön yargılardan ve yarattığı sorunlardan dem vuran bi kişinin bile, yeri geldiğinde istem dışı kişiye ön yargıyla yaklaşabiliyor. Bu durumda elimden geldiğince objektif olup, ön yargıyla yaklaşmamaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • eğer kuşkulu geliyorsa bana evet önyargılı davranırım ilk başta..

0|0
    0|0
  • Bazen evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...