Motivasyona ihtiyacım vaaaar?

Kilo vermek istiyorum ama sorun şu ki, sadece istiyorum :) Çok yemek yemem fakat spor yapmadığım için bir türlü kilo veremiyorum. Beni motive edecek birşeyler lazım sizce ne olabilir bunlar?

0|1
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Hic spor yapamiyorsan avm'leri oneririm sana, hem yuruyus hem alisveris, hem moral, ben gunluk 10 bin adimi geciyorum her seferinde :)

0|0
    0|0
    • Haftada 2 saat anca yapıyorum ama bu çok yetersiz. Avmlerde kilo verilir de para da yetmiyor :):)

• Tamam da cok acil verilmesi gerekmiyor yani, zaman icinde verirsin :)

• Tesekkur ederim eig icin

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen motive degil sihir istiyosun motive nedir biliyomusun sen birsey cabalayip basarmaya calisiyosndr sna yapablcgndn dvm etmendn bahsederler bu motive ama oturdgn yerdn seni spor itecek cumleler ariyosan bu da sihir oluyor bişeyler degistrmk istiyosan kalkar spor yapar yedgni dengeli tutarsn yapmiyosan bsy degismz kalrsn oyle herseyn zorlgu var oturdgn yerdn olmyr

0|0
    0|0
    • Ya beni spor yapmaya itecek şeyler lazım sihirde olur farketmez örneğin bu kararı dün VS kızlarini görünce aldım :)

• Şişko patates yarım kilo domates ahaha millet yazın bikini ile denize girerken sen donla yüzersin ahaha bir kabarcıklar çıkar denize bir atlarsın taşırdı derler tayt giyince popon meydana çıkar hadi bu gazla git kilo ver :-D

0|0
    0|0
    • Haha bu ne ya :):) motivasyon dedim taşa tuttunuz

• Sen çekilebilirsin :):)

• Oldu o zaman

• şampiyon o bağazına sahip çık

0|0
    0|0
  • Hey Seni Şişkoo Derdin Ne Senin Yağlarınla Mutlumusun Sen Haa Piss Selülitlerini Görmekten Midem Bulanıyor İnsana Dön Lütfen YanlıŞ Anlama Motivasyon :D :D

0|0
    0|0
    • Gerçekçi motivasyonlara ihtiyaç var efenim:):)

• bence hiç uğraşma , zaten yiyeceksin dayanamayıp

0|0
    0|0
    • Yok yememeye dayanabilirim

• kılolarınla mutluluklar !!!

• :((((

• Arkaslik baglarini siki tut

0|0
    0|0
  • çok iyi önerilerim var sana herseye dikkat edebilecegin

0|0
    0|0
  • Zor erir o yaglar :(

0|0
    0|0
  • Kac kilosun

0|0
    0|0
  • Ben :)

0|0
    0|0
    • Sen?

• Çok güzel oluyorum öyle de kilo verme hevesim kaçar :):)

• güzel olmak istemiyosan o ayrı tatlım :)

Kızlar Ne Diyor 3

• İnternette bayanların paylaştığı egzersizlerinden parçalar onlara bak hem ilham alırsın hem motive olursun.

0|0
    0|0
  • bulursan bana da söylesene :D

0|0
    0|0
    • Mobbinge ben maruz kalayım sefasını sen sür oldu canim :):)

• motive et kendını sonucunu dusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...