Erkekler ayva göbek sever mi?

Çooğu bayanda görülenn bu ayva göbek biraz ayva göbeklikten çıksada bz onlara ayva göbek demeyi tercih ediyoruz . Peki erkekler onlar hakkkında ne düşünüyor ?

Güncellemeler:
Kılo değil arkadaslar göbek cıkıntısı hafifi bombe gibi :D

0|0
324

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• ''Göbek çıkıntısı hafifi bombe gibi'' neyin tarifi. ben başını kaçırdım D Bu iyiydi. Şimdi ben o ayvayı ısırdığımda dişim hafiften acıyorsa,ayva serttir, tadından yenmez. Ama böyle akıp gidip pütür pütür adamın ağzına geliyır,değil ekşilik tat vermiyorsa o ayva yenmez. Hemen orayla burayla işkillendirme, seni rahatsız eden bizide rahatsız eder, seni rahatsız etmeyen bizi rahatsız edebilirde etmeyebilirde. sonuçta robot değiliz insanız yahu!

0|0
    0|0
  • ayva ise, biraz tombul bir ayva ise sorun olmaz canım. lakin kavuna dönüşmüşse..

sıkıntı olur..

bak: link

70 liraya var. al günde 3 dakika çalış. Çok işe yarıyor.

0|0
    1|0
    • bende var b...k yaramıyor bol bol su iç klasik mekik çek en iyisi oryantel dans et.

• ara vermemişsindir. 1 ay yapacaksın 1 hafta ara vereceksin;)

• Azı karar çoğu zarar demişler. Tam kıvamında olması lazım :D yatıp uyumak için en ideal sağlıklı yastık :)

0|0
    0|0
  • Vucuduyla orantılı olmali ayvaciklar :) Yoksa karpuz niyetine gider

0|1
    0|0
    • Bencede vücutla orantılı olmalı.Bacaklar çöp gibiyse ayva göbek iğrenç oluyor.

• Aynen öyle dünyalı göbek dedigin mandaalina gibi olmali :)

• Ben şahsen kendi adıma söylüyorum kızlara göbek çok ama çok yakışıyor ama çok abartılı değil göbekli kızlar çok sevimli ve tatlı oluyor ole kız görünce o göbeğinin üstüne başımı koyupta uyuyasım geliyor

2|0
    0|0
  • valla kemiklerini tutmaktansa hafif bombeli göbeği tercih ederim.ele avuca gelmeli canım.

0|1
    0|0
  • 0 beden olsun benım olsun :D

0|0
    0|0
  • Düşünmüyoruz.

0|1
    0|0
  • Ayva göbek çok güzel duruyor. Evlenecek bayan imajı verıyor hafıften. Biraz daha fazla olunca yenı anne imajı :))

1|0
    0|0
  • ayva göbeği tatlı duruyor mıncıklarsın işte xD

0|0
    0|0
  • yattığı zaman lütfen kemikleri çıkmasın ayva bunun için iyidir yoksa hep ayakta hep ayakta :)

0|0
    1|0
  • Göbek her insanda olabilir.O şekilde bir göbeği olan kadında çok güzel olabiliyor daha bu gün gördüm öyle birini yüzü çok güzeldi bebek gibi bir yüzü vardı ama kiloluydu.

0|0
    0|0
    • kilo yok sadece gobekten bahsedıyorum :)

• Dar kıyafetler giyerse çğu insanda çıkabilir zaten bu tür küçük göbek,tabi vücut ölçülerine orantısı çok önemli eğer orantısızsa fazla önplana çıkar ve hoş durmayabilir.

• Hatun dediğin ayva göbekli olur.

1|0
    0|0
  • ben sevmem :))

0|0
    0|0
  • erkeklerde göbeği sevmezler çıkıncada kasa dönüştürüz derler :D

0|0
    0|0
  • sever

0|0
    0|0
  • mlsf üzgünüm hayır

0|0
    1|0
  • tam değilde tatlı bi meyil güzel oluyo bence:D

0|0
    0|0
  • Tamam o hafif bombeden de su içiyosun işte:))

0|0
    1|0
  • hafifse problem değil.

ama spor yap, erit diye başının etini yerdim ben olsam.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekleri bilemicem de bn erkekte ayva göbeğe bayılırım yaa =)

1|0
    0|0
  • iyyy :D spor yapim bebegim yahu spor

0|0
    0|0
  • sevsinler bencede

0|0
    0|0
Yükleniyor...