Kapat

Bir erkek hoşlanmadığı bir kızı arar mı?

ben sevdiğim çocukla çok kötü tartıştım ve benden hoşlanmadığını söyledi olmadı yani..belkide olacaktı ama neyse işte bu tartışma sonumuzu getirdi.hemen hemen 1 ay flan sonra beni özel numaradan bi vatandş sürekli arıyor.aklıma ilk o geldi ama neden yapsın ki ?üstelik her gece saat 11 den itibaren ?okulda bi arkadaşım bana bi arkadaşının benden hoşlandığını ve numaramı istediğini söyledi ama aben sakın verme seninle de konuşmam dedim.oda tamam dedi ve ben ne zaman beni özeldn bu vatandaş arasa direk bu arkadaşımı arıyordum sizsiniz dimi diyen ama oda en sonunda bana bağırıyordu yeter artık diye.s evet beni arayan bu hoşlandığım çocuk olabilir mi? yapabilir mi yani böle bişey hiç ses vermiyo ama susuyo.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• o değil bnce senin başka bir hayranın ..yakınlarında ola fark etmediğini biri..san karşı hoşlantısı olan..

0|0
    0|0
    • neden o değildir peki _?

• senle çıkmış senedene cekingenliğii olamaz özlese aleni arar ..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• olabilir de olamaz da çok belirsiz bişey olmuş bu

0|0
    0|0
  • alışkanlık olduysa arar

0|0
    0|0
  • arayıp aramamam kıza bağlı onunda benden hoşlandıhını hissetirmesi lazım başka türlü aramam

0|0
    0|0
    • ne ne ne hoşlanmadığın bir kızı arar mısın ?

• hoşlanmadığım değil hoşlandığım bir kız olursa onu aramam için onunda benden hoşlandığını hissetmem lazım.ki ilişki doğsun heyerki benden hoşlanmadığını hissedirsem aramam .nasıl okudun ki yorumu bu sonuça vardın enteresan :)

• sevmediğim adamı aramam çokta tınn ya arkadaş yerine koyarım yada severim anca öyle ararım

0|0
    0|0
  • bence arkadaşının arkadaşı seni arıyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aramaz yahu.

0|0
    0|0
  • Arar.

0|0
    0|0
  • Seni sikayet ederim kim oldugunu söylemezsen de bakalim cevap verecek mi :)

Hoslandigim erkek olabilir mi? Bilemiyorum neden bir ay sonra arasinki hoslanmadigini söyledikten sonra, veya durum daha farklidir, aslinda hoslaniyordu ama tartistiginiz için öyle dedi-ki bence o arkadasinin arkadasi olma olasiligi daha yüksek gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...