Erkekler bu soruya cevap verin lütfen.

Belli bir yaşanmışlığın verdiği bıkkınlıkla hayatınıza giren kadınları sadece seks için alıp mutlu olduğunuza inanıyormusunuz? Bazılarınızda ki bu vazgeçmişlik doyum bıkkınlık, hayatınıza girmek isteyen kadını görmemenize sebep oluyor.

Bütün erkekler ıssız adam modunda ve bu hiç iyi değil.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tam o moddayım. Doğru tespit.

1|0
    0|0
    • işte bu kötü bir şey...

• Şimdi görüyorsun, eklersen daha sonra yine gizli yaparım.

• tamam baktım ekliyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• yasanmıslklar doyumlar hepsı br yana sen farklı mısın sankı ınsan br saatten sonra huzur ıstıyor ama artk oyle br hal almıs kı hayat herkesı aynı kefeye koyuyorsun he bu da gunu brlık bu da br gecelık gıbı bence artık emek harcamak zaman harcamak kalmamıs ugrasmak bıtmıs mesela ıstıyorsan kadın hemen verıyo erkek zaten dunden razı bu ne ya bence ask olması lazım br kısıye aıt olunması laızm br kısıyı sec ve ona askı ogret bsey kaybetmezsn eger gercekten ıstersen olur

0|1
    0|0
  • bız anı yasıyoruz. o an cok mutlu oluyoruz. dogrumu degıl. erkekler uckuruna sahıp cıkamıyor

0|0
    0|0
  • Gel benim hayatıma gir benim haremim var:D

0|0
    0|0
  • ben farklı düşünüyorum.duygusal olarak açlığım vardır.ben olaya sadece aşk ve sevgi olarak bakarım.asla böyle bir amaç için peşinden koşmam hiçbir kızın

0|1
    0|0
  • all day... all night...

0|0
    0|0
  • ne alaka ıssız adam modu ile kız verirse tabi o modda olucaz karşına çıkan bayanlarla alakalı bir durum bu

0|0
    0|0
    • buda bir bakış açısı doğru mu doğru...

• öyle de sizinde etkiniz var bu olayda

• benim ne etkim var numarasını istedim daha sonra dışarıya davet ettim zaten hareketlerinden belliydi ne olduğu ben seni görmeden yapamıyorum felan yanımdan ayrılmıyodu çayda yanımdaydı eee ben ne yapayım daha dul olduğunuda öğrendim... fakat hiç çıktığım olmadı bu yaşa kadar

Kızlar Ne Diyor 1

• sende evlenmeden neden kendini erkeğe sunuyorsun .sen sunarsan onlarda kabul ederler tabi erkek milleti .

1|1
    0|0
    • Cinsellik yaşanması gereken bir şey. Ben bunu evlenmeden neden yaptım yada pişmanım demiyorum sadece erkeklerin geneli böyle ne düşünüyorlar onu öğrenmek istiyorum. Seksi her insan tatmalı bana göre

• orası öyle tabi ki, hayatımda pişmanlıklarım yok iyi kilerim çoktur. toplumun kaldırmadığını başka gözlerle baktığını biliyorum ama umursamıyorum kimseyi. Bakalım yaşayacağız ve göreceğiz diyorum.

• kimseyi takmamak en iyisi tabi yapabiliyorsan bir süre sonra insanların ne dediği bir şekilde umrunda oluyor

Yükleniyor...