Kurban Bayramında neler yapacaksınız?

Evet bugün biliyorsunuz kurban bayramı günün önemi malum herkes bilir pekş bugün sizler gün boyunca neler yapacaksınız nerelere gideceksiniz bunları merak ediyorum nasıl kutluyorsunuz? :)

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• biz PTT takılıyoruz

pijama

terlik

televizyon

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Calisiyorum. Isden saat 6da cikicam, eve gidene kadar, yol üzerinde olan bütün büyük saygi duydugum teyzelere, amcalara, ugrayip ellerini öpüp eve gecip annemin ve babamin elini öpüp bayramn harcligimi alacagim :D hehehe Sonra annemin yaptigi yemekleri migdeye doldurcagim, migdem bulanacak, oturup cay icicem :D öyle yani

0|1
    0|1
  • aksam icicem panpa.

0|0
    0|0
  • Ben hastayım şuanda yatıyorum...Akşama anneannemlere geçerim , orada bütün anne tarafımın sülalesi toplanıyor zaten.

0|0
    0|0
  • Biz uzaktayız aramızda 2000 km var memleketle :) babam gitti memleketimize biz kaldık. Kardeşim arkadaşlarıyla buluştu. Diğer kardeşim dvd izliyor. Annem arkadaşlarını arıyor. Bende net başındayımm :))

0|0
    0|0
  • pc nin başında geçirecem ...

0|0
    0|0
  • Ders çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • ben şimdi çıkıcam biraz gezicem, tozucam yiyicem içicem oh beeeeeeeee dünya varmış ama yalnızz..sevmem kimseyle dolaşmayı))))))))))))))))))))))))))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla benim kurban bayramım pek iyi geçmiyor Mümkünse bi mağazadan beğendiğim halı saha ayakkabı var 140-160 lira onu alıcam

0|1
    0|0
  • ET YIYECEYUM

0|0
    0|0
  • evde oturucam valla ski bayramalr yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...