Rüyalarınızın gerçek olduğu oluyor mu hiç?

Gece yatarız rüya görürüz sabah kalktığımızda anlata anlata bitiremeyiz en uzun rüya 1 dakikaymış ama yarım saat gibi anlarız hiç gece gördüğünüz rüyalar çıktığı oldumu benim çok çıktı hatta ben ya ben bunu daha önceden rüyamdada görmüştüm dediğim çok oldu sizdede böyle birşeyler oluyormu yoksa bendemi bir tuhaflık var:)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı gectiginiz yerlerden daha önce buradan gectim diye söz etmeniz bunula ilgili sanırım.

bilincaltında gizlenen ve yapacagın seylere odaklandıgında gece gördügün olayların gercek hayatta yapılması ve görmüştüm demen normal birşey.

oyle olmasa o kadar cok kahraman cıkardı ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben çoğu zaman gördüğümü yaşiyorum

onda dejavu diyorlar ...

birde diğer gördüklerimi yaşasam olmaz mı O.o

1|0
    0|0
  • Annemin rüyasının gerçek olduğuna şahit oldum.Rüyasında yırtık 50 lira para görüyor.Sabah büfeye ekmek almaya gidiyorum.Büfeci kadın elinde yırtık 50 lira ile polis memuru ile konuşuyordu.Çocuğun biri kadına sahte para vermeye kalkmış.Kadın bu sahte diyince çocuk sinirlenip parayı yırtıyor,gidiyor.Mevzuda bu.

1|0
    0|0
  • bazen rüyalanıyorum.

yani kendimi seks yapıyor görüyorum.

sonrası malum.boşalıyorum.

gerçek oluyor ama sonrası kötü.heryer batmış vaziyette.öyle böyle değil

her erkeğin başına gelir...

0|0
    1|0
  • ben fazla rüya görmem . yada hatırlamıyorum nadirde olsa aklımda kalnlarda hiç cıkmaz .anlatırım bazen hani kilşeleşmiş söz vardırya g*cın acıkda kalmış deler :)) o sizin için cok güzel bir meziyet ama . ne güzel rüyanızda görün ona göre tebdir yada önlem alnı ne güzel ..

0|0
    0|0
  • tabirlerin tuttugu oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim 2 rüyam çıkmıştı aynen nerdeyse :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...