2 ayda 10-15 kilo vermem mümkün mü?

arkadaşlar lütfen sağlıksız falan gibi yorumlar yapmayın çünkü 2 ayda stres bunalım vb... gibi sorunlardan 20 kiloya yakın aldım ve bunlar üzerime daha oturmamış kilolar sağlıksız vermme gerek kalmadan rejimle gidebileceklerini düşünüyorum daha önce kısa sürede 10 15 20 kilo arası veren arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim 2 ay sonra buraya 55 kilo olduğumu yazmak istiyorum lütfen bana yadımcı olun her hafta yazıp yorumlarınızı almak istiyorum :)

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ayda 4 kilo vermen sağlıklı.Tsh hormonuna baktırdın mı bu aralar.Kilo alman onla ilgili olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• mümkün.

0|0
    0|0
  • Mideye kelepçe ve yağ aldırma haricinde mümkün değil.

0|0
    0|0
  • ya sen kılo almanın kolay oldgunu ama vermenın zor oldugunu bılmıyomusun da 2 ayda su kadar kılo aldım 2 ayda da verırım dıyosun?

veremzsn ıkı ayda 20 kılo..ben 2 bucuk yıldır fıtness yapıyorum bence yapamazsın yanı saglıklı olmaz..bı anda vucudun duser hatta cok kolay hastalanma rıskın bıle olusur

0|0
    0|0
  • verilir ama sağlıksız olur sanırım

0|0
    0|0
  • Karalıymışsın verirsin ne diyim:)

0|0
    0|0
  • verseydin saglik sorunu olabilirdi almissin dert etme bol su ic yuruyus yap sekerim

0|0
    0|0
  • Doktor kontrolünde mümkündür.

0|0
    0|0
  • sağlıksız gibi bence. sağlıklı ve fit olmak için kilo ver. süre sınırı koyma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 ayda 55 hatta 50 bile olabilirsin ama sağlıksız olacağı için hasta düşme ihtimalini es geçerek daha sonraki 2 ayda aynı kiloyu belki biraz fazlasını tekrar alırsın. en uygunu ayda 4-5 kilo vererek gitmek der uzmanlar

0|0
    0|0
  • hızlı verebileceğin yollar var ama sağlıksız ne kadar hızlı verirsen o kadar hızlı alırsın en iyisi sağlıklı bir şekilde vermek geç olsun güç olmasın:)

0|0
    0|0
  • benim de neredeyse o kadar kilo fazlam var bende diyet düşünüyorum istersen birbirimize destek olarak aynı anda filan başlayalım konuşalım olur mu?

0|0
    0|0
  • ben 25 kilo verdim merak etme kilolarindan 2-3 ayda kurtulursun yemene dikkat et kalori sayimi yap abur cuburdan uzak dur bide spor yap gunde 1 saat en azindan yuruyus falan. incecik olcaksin:)

0|0
    0|0
  • 2 ayda 7-8 kilodan fazlasi zarar bence. bu kadar vermelisin en sagliklisi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...