Bir bayram günü yaşıyoruz bugün ne duygulardayız?

evet bugün kurban bayramınızn 1. günü hepinizin bayramını kutluyorum nice bayramlar... dedikten sonra . ne gibi duygu lar yaşıyarak girdiniz bayram gününe . neler hisediyorsunuz ?. sevinçli mutlu , hüzünlü? herkes yaşadıgı duyguları aktarabilirmi satırlara . kısa ve öz olarak ...

Güncellemeler:
nasıl geciyor hala hüzünlümü bayram günleriniz ..
evet bu gün de bayram . iyi yada kötü duygularda ne gibi gelişmeler oldu ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• sana da iyi bayramlar... doğrusu kapımın çalınıp iyi bayramlar diyebilecek birisini bekliyorum... ilk gün kimse gelmiyor ama sonraki günler ziyaretler baya oluyor... şuan mutsuzum hüzünlüyüm ve nerde o eski bayramlar diyorum...

0|0
    0|0
    • demkki hepimiz birilerini bekleyen grubundayız ne güzel aranıp . sorulmak degilmi ? olsun bakın bizler birbirimize yeteriz .aman kimse olasada . yapmayın lütfen hadi bizlerde garipsiyoruz ama sanki sizi okuyanda bu kız 70 yaşında diyecek :D ne demek nerde o bayramlar diyecegine . 10 yıl geriye cocukluguma gitmek isteriem olur :D aslolan .

• :D bazen böyle öğütler veriyiorum kendimi yaşlanmış gibi hissediyorum.. eski bayramlar diyince de 60-70 sene öncesine gitmek gerekmez ki zaten.. 5 sene önceki bayramlarala şimdiki bayramlar eş değer mi ki? demek ki o kadar eskiye gitmeye gerek yok. :) ben bayramlaşmak için arasam bile açmıyorlar asıl garip olan bu.. :) ilk adımı onlardan beklemiyorum... :)

• evet seni dahada yaralamak istemezdim bu duygusal gününde . espiri mahiyetinde belkide size motive olabilir pozitif bir düşünce ile yazdım haklısınız . özür . dokunduğum için (şimdi tatil oldu bayramlar . herkes kendi hayatını yaşıyor ! baglar koptu sanırım . çeşitli nedenlerden dolayı . bende size kendi kuracagınız bir aile düzeninde özlem duydugunuz bayramları yaşamanız dileklerimle .

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayırlı bayramlar.

Hiçbir duygu yok abi ya. Eskiden anneanneme gitmek için erken kalkar yine ne yemek yapacak diye heyecanla beklerdik hep aynı yemek çıkar dalga geçerdik. Artık öyle heyecanımda yok aile büyükleri mezarda , bizede mezarlıkları gezmek düşer. Evet evet bayram harika.

0|1
    0|0
  • iyi bayramlar sıradan bir bayram benim için eskiden bayramdı babam vefat ettıkten sonra ben bayramları sevmıyorum artık :((

0|1
    0|0
    • evet katılırım bende her ikiside yok ne anne . ne baba . bizler için hiç kimse bunların yerini tutamaz .heleki sevgi, şevkat ve bütünletici . derleyici ,toparlayıcı anne yoksa :((( yaşayan biliyor ...

• evet allah sevdıklerımızden ayırmasın bızlerı ıyı bayramlar tekrardan

• amin demkden başka ne çare . arkadaşlık kabul etmiyormusunuz . eklerseniz . sohbet edebiliriz . ..

• hüzünlü

0|1
    0|0
  • Karmaşık

0|1
    0|0
  • Bana haftasonuymus gibi geliyor acikcasi, haftasonundan bir farki yok cunku

0|0
    0|0
  • siradan birgün iste o eski bayramlar olmadigi gibi yurtdisinda bayram havasi hic yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çiçekler açıyor , böcekler uçuşuyor , ah güneş ne güzel açtın laalllaaa l

Ne duygusu yahu , dün nasılsa bugun aynı işte.

0|1
    0|0
  • İyi bayramlar sanada çok heycanlıyım sevdiğim kız ile buluşacağım da :)

0|1
    0|0
  • İçim kıpır kıpır, zıpır bir delikanlıyım bugün. Bayramın 2. günü de fişek gibi olmayı düşünüyorum. 3 ve 4. günü de zıpkın gibi olacağım.

0|1
    0|0
    • nasıl . sırrı ne bı işin :)) bağkurlumusun :) günler arasında kıpır,zıpır.zıpkın gibi bağlar kurulduguna göre :)) kıyır kıyır bayramlar efendim ..

• bayramın bitmesini istemiyorum

çok sevdiğimden mi ? hayır.. salı günü iş başı pöff ://

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarla kız kaçıran patlatıyoruz kanki çok zevkli

0|0
    0|1
    • marxist . leninist düşüncelrde kız kaçıran patlatma olmaz qanqi:) önce şaplat . ,patlat . ve kaçır . herfırsatı kacırdı ama kızı kacırmadı :D diyek

• Bundan 8 sene önce çok güzeldi. Sonra aileyi kaybettik. Şu anda bayram mı değil mi hiç bir fikrim yok. Yine de iyi bayramlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...