Kompleksli kız kardeşim?

kız kardeşim 16 yaşında boyu 160 ve boyunu kafasına çok takıyor bu yaştan sonra uzaması mümkün mü değilse ona nasıl yardımcı olmalıyım

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Mümkün ve tek çare spor spor spor.. Süt ürünlerinden çok tüketmesi, yağla yiyeceklerden ve abur cuburlardan uzak durması gerekecek. Boy uzatmak için spor hareketleri var. Tabi sadece boy uzatma hareketlerini yapmasın, diğer yararlı hareketlerden de faydalanabilir. Demek istediğimin kısacası, spor yaparsa uzayabilir kardeşin.

0|0
    0|0
  • 2-3 santim uzaması mümkün düzenli spor yapmalı özellikle yüzme ve basketbol gibi sporları tercih etmeli.

0|0
    0|0
  • basket oynasn

0|0
    0|0
  • Ooo daha cok uzar

0|0
    0|0
  • bacılardan nefret ederm ağzına sıçacan nerde bacı varsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben 156 yım ben kafama takmıyorum boyu gayet ideal. kız arkadaşın kompleksliden öte özgüveni yok. :/ uzaması mümkün boyu. bol bol basketbol oynasın. zıplasın bol bol süt içsin. uzar o daha.

0|0
    0|0
  • omurga esnetme hareketleri yapsın doktora gidin kemiklerinin arası kapanmışmı baktırın kapanmadıysa uzamaya devam edebilir ama öyle aşırı bir uzama beklemeyin 165 olur en fazla oda bence yeterince iyi

0|0
    0|0
  • Baskete baslarsa 2-4 santm daha uzar bnce

0|0
    0|0
  • O kiz kardes sen olmayasin ;)

0|1
    0|0
  • 20 yaşına kadar uzuyor ama çok degil tabi, ona shakira yı örnek ver 😃 1.55 boyunda ama herkes ona bayılıyor 😊 ve de çoğu unlu insan, boy kısalığı bir kızı tatlı gösterir :-) 😊

0|0
    0|0
  • Elbette mümkün. Kalsiyum içeren şeyler tüketmeli. Süt-peynir-yoğurt-dere otu vs.
    İp atlayabilir, olduğu yerde zıplayabilir. Bazı esneme hareketleri var. Onları araştır. Faydasını görürsünüz:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...