Kadınların daracık kıyafetler giymesine nasıl bakarsınız?

kadınların kendilerini teşhir edercesine daracık kıyafetler giymesine nasıl bakarsınız..erkek bu durumda bakmamalı mı..?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• göze yasak olmaz da bakıp geçmek var gözüyle yemek var

0|0
    0|0
  • kadının öyle giyinmesi doğru değil,erkeğin dar olsun olmasın bakması doğru değil(haram açık da olsa kapalı da olsa haram yani dinen)

bu kadar basit:)

2|0
    0|0
  • göze yasak mı var bak bakma bu seni ilgilendirir ama kadının ne giyip giyemeyeceği seni ilgilendirmez

1|0
    0|0
    • alakasız bir cevap olmuş..ben konuya müdahil değilim..

• Goze yasak mi var bakarim hic affetmem...

• evet ama sadece bakış açılarını merak ettim..beni ilgilendirmiyor fazlası..

• gayet güzel bakıyorum.popi onun meme onun sana ne kime ne.

1|0
    0|0
  • gözünde bi sınırı var bak tabi ama gözünlede tecavüz etme..

0|0
    0|0
  • bir kere bakabılır ıkıncı bakması olay olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Açık giyinen kadına erkekler bakar, ve bu erkekler haliyle kötü gözle bakar. Ve kadın üzerinde erkeklerin kötü enerjisi toplanır. Ve bu enerji kadına pahalıya mal olur. Yatakta orgazm olamamak, mutsuzluk vs.

1|1
    0|1
  • Bakılmasına müsade ettiği kadarını açar zaten. Bakmanın da bir yolu var, bakıyorum diye gözlerinle delmeyeceksin.

Vücuduyla barışık olan, kadınsılığını ortaya koyabileni severim. (yerine göre)

0|0
    0|0
  • ya ben bı gun sahılde gıderken yanımdakı bayan arkadasım yandan kadın gecıyordu bana dondu nereye bakıorsun dedın bıyere bakmıorum dedım len kadın gectı nıe bakmıorsun masalah ıyı parca ımıs dedı..Harbıden de bakmıoyrdum baksan suc bakmasan suc abı ya :)))

0|0
    0|0
  • Göz bu bakar ama giyene de bir şey demek bize düşmez.

0|0
    0|0
  • Bu durumda iki cinsinde alayı günahkar oluyor. Ben kadın olsam utanırım yav. Bütün avret yerin belli. Bu kadar da sorumsuzluk olmaz ki !

1|0
    0|0
  • insan gibi baktıktan sonra kimse rahatsız olmaz

1|0
    0|0
  • Nasil mi bakarim? Arsizca bakarim, acimadan bakarim, sagdan bakarim soldan bakarim, yine bakarim, giderim bakarim gelirim bakarim, kesmezse yine bakarim.

0|1
    0|0
  • Ben bakarım gerisine karışmam.

0|0
    0|0
  • ben kadınlarda dar elbiseye bayılıyorum hem küçük hem çekici gözüküyorlar

0|0
    0|0
  • bakmasını biliyorum, alkışları topluyorum <3

1|1
    0|0
  • eger hos guzel bı bayansa ıllakı bakarsında bakmak var bakmak var ...ben guzel oldugnu fark edınce cevırırım kafamı mesela..kımısı kız koseyı donunceye kadar bakıyo ya :D :D :D

0|0
    0|0
  • Güzelse bakarım dar bol fark etmez maksat sevap işlemek ama güzel degilse isterse zıbın giysin :)

0|0
    0|0
  • Bakmamız için giyiyorlar zaten :DD

0|0
    1|0
Yükleniyor...