Fitness yapanlar için besin öneriniz nedir?

Hafatnın 5 günü finess'a gidiyorum. Artı yatmadan egzersizlerim var. Günlük öğünüm İki öğün yiyiyorum normal bişekilde,öğle aralarında atıştırmalarımda var. Genel olarak fazla yememeye çalışıyorum?

Güncellemeler:
şekillenip kas yapmak için gidiyorum

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ana ve ara öğün sayın bence az. Kas yapmak ve şekillenmek için beslenme tarzın da çok önemli.
    Protein+Sağlıklı karbonhidrat+Sağlıklı yağlar+0 şeker beslenmen şart.
    Tavuk-Balık-Yumurta-Yoğurt-Süt+Peynir Protein açısından zengin
    Fasulye-Nohut vs. hem protein hem de lif açısından zengin.
    Marul-Maydanoz-Ispanak vs. hem vitamin hem karbonhidrat açısından zengin.
    Yulaf-Yeşil elma-Muz karbonhidrat açısından zengin. Ağırlıklı olarak bu tarzda beslenirsen daha güzel sonuçlar olursun. Ayrıca antreman sonrası haftada 1 ya da 2 de protein tozu içersen kaslanmana + fayda sağlarsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beslenmeni dengele düzenle en az 5 öğün yap protein ağırlıklı beslnmeye dikkat et bol su iç zamanla olur zaten ama dikkat edilmesi gerekn iki öğünde kalması metabolizmayı yavaşlatırsın canım dusurme en az 5-6 öğÜn yemen snn için daha yararlıdır Spordan önce beslenmedir olay unutma vucudu yapan beslenme sporla yontarsın daha cok

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslen , tavuk , et , balık , yumurta , yoğurt..

0|0
    0|0
  • Haşlanmış Yumurtanın beyazı, zeytin öğlen tavuk sonra bir elma akşam maydonoz salata ağırlıklı makarna olabilir yanına

0|0
    0|0
  • Ton balığı hindi fume haşlanmış tavuk brokoli karnibahar haslaimıs olmasına dikkat et kepekli bulgur kepekli pirinç ve Makarna haşlanmış yumurta

0|0
    0|0
  • Buldugun her türlü yemegi ye şekerli şeyler yeme yağlı bide günde 3 beyaz yumurta ye ve günde 5 öğün ye

0|0
    0|0
  • Kilo mu vercen kilo mu alcan kas mi yapcan bunu demeden yardim edemeyiz

0|0
    0|0
  • ne için gidiyorsun fittnes'a?

0|0
    0|1
  • Ben body e gidiyom sabah 4 yumurta beyazi sarisindan 1 tane lorpeyniri domates felean boyle oglede ton baligi ya da sucuk spora gidiyom cikarjen kakaolu sut iciyom eve gidip cici bebe yiyom aksam da oglenin aynisini yiyorum gayetde iyi bana gore

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...