Spora başladım ne önerirsiniz?

Sadece zayıflamak için başlamadım baktım kı hayatım çok sağlıksız. Yurtta kaldığım için kahvaltı ve akşam yemeklerini düzenli yiyorum fakat aralarda cips,çikolata, bisküvi vs bir sürü sağlıksız şeyler yiyorum. Sadece zayıflamak için değil hayat felsefemi değiştirmek için daha sağlıklı olmak için başladım spora ve sağlıklı beslenmeye. Boyum 162 kilom 66 :( kol, göbek ve bacak için önerdiğiniz çok etkili dediğin hareketler var mı? Birde okulum 1 de bitiyor akşam yemeği 6da o 1 ile 6 arası açlığımı dindirmek için neler yemeliyim?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bacak ve kalça için Squat (half squat-full squat-sumo squat). Lunge yapabilirsin.
    Karın bölgesi için Crunch- Heel touch-Bıcycle Crunch-Reverse Cruch yapabilirsin. Öğle yemeği olarak protein*karbonhidrat değeri olan bir şeyi makul seviyede tüketirsen akşama çok acıkmazsın. Akşamda sebze+yoğurt ya da tavuk vs. tüketebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence bisiklet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• göbek yağların ve basen yağların erisin istiyorsan abur cuburu haftada 1-2 defa yemelisin. okulda acıkmamak için badem, ceviz, kuru kayısı, light yoğurt, activia vs tarzı besinleri yanında götürüp aralarda yiyebilirsin. bunun dışında bacak inceltmek için bu bencemi okuyabilirsin;
    www.kizlarsoruyor.com/.../a21453-basenlerimi-nasil-incelttim

0|0
    0|0
  • Kendini meyveye ver!

0|0
    0|0
Yükleniyor...